Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a színész ebben az UFO-s...

Ki a színész ebben az UFO-s sztoriban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindennel kapcsolatban határozott elképzelésem van, mindenről meg van a a véleményem de ez az UFO-s dolog valahogy nem áll nekem össze...

Tipikusan olyan ember vagyok hogy nyitott vagyok minden lehetőségre , tudok hinni hihetetlen dolgokban ha valami alátámasztja.

Kedves UFO szakértők! Lenne pár kérdésem!

Nagyon sok info kering itt.. csak azt nem tudom hogy ezek az infók kitől származnak és mennyire biztos? Néha úgy érzem hogy ez ilyen népmese jelleg... szájról szájra terjed.. Néha pedig van benne valami... Pl: Ezek a dátumok... Egyik sem jön be.. Ez a reptoid dolog is elég ködös.

A kérdésem címe azért ez lett:"ki a színész" mert úgy érzem h egy két ember csak azért h hírnevet szerezzen magának a neten olyan dolgokat mondd amivel sokakat megijeszt... 404 ről annyit: ez az ember elérte h itt mindenki imádja... de látta valaki? mutatott nektek bizonyítékot?? justin biebert mutatott az ufoknak ???jézusom......... Most komolyan szerintetek igaz ez az egész???


2011. szept. 30. 21:45
1 2 3 4
 1/35 A kis embtoid ***** válasza:

Bár még zsenge a korom, a apám révén vág az eszem, anyám révén szép vagyok, de hagyjuk is magamat, nézzünk téged:

"úgy érzem h egy két ember csak azért h hírnevet szerezzen magának a neten" illetve "404 ről annyit: ez az ember elérte h itt mindenki imádja... de látta valaki?"


Kérlek, milyen hírnév az, amit nem tud kamatoztatni, elvégre még csak nem is találkozott vele senki? Egy felhasználó névvel, ami pedig teljesen általános, semmitmondó, szintén nem tud semmi sikert elérni.

Nincs egy kis önellentmondás a mondandódban?

2011. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 x) ***** válasza:

Hát ez gyakorlatilag attól függ milyen hangulatban vagyunk és milyen a kérdés jellege. Tehát orbitális hülyeségre mi is csak orbitális hülyeséget tudunk válaszolni. A reptoid témával általában csak poénkodnak (persze ez nem jelenti hogy nem léteznek). Egyébiránt én is így vagyok hogy mindenben hiszek egy kicsit de csak közepes mértékben... az idegenekről azt gondolom hogy ez az univerzum elég nagy ahhoz hogy ne csak a Földön legyen élet. Valószínűleg az idegen fajoknak nincsen (még) földi nevük szóval nem reptoidok kriaxok meg stb. Tehát ilyeneket hogy a föld alatt élnek meg ők irányítják a földet fölösleges bekajálni... de mindenkinek megvan a saját véleménye az idegenekről, akár tévesek az infói akár nem. De igazából azt sem tudhatjuk mi a téves és mi nem velük kapcsolatban.

A 404 féléket meg akik UFO-sztorikat meg idegenekkel való találkozásokat mesélnek tonnaszámra érezhető fantáziahatással hogy is mondjam le kell sz@rni :)

Ahol meg fenyegetőzünk hogy legyőzzük őket meg szócsatákat vívunk a "reptoidokkal" megint csak el lehet felejteni :)

2011. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Lehet h rosszul fogalmaztam...Hogy értsd mire gondolok: úgy gondolom h van pár ember akinek nagyon sok a fantáziája és élvezi h érdeklődnek a történetei iránt... hogy írnak neki..Idegenek kérdezgetnek róla ... Az érzelmileg labilis magányos emebereknek ez nagyon nagy plussz.

Csak ezzel az a gáz h vannak oylanok mint pl én(nagyon hiszek a spirituális dolgokban de mindenre nyitott vagyok) akik szeretnék megtudni végre h van e alapja a dolgoknak.. Persze igaz nem egy internetes oldal kommentelőinek véleménye alapján kéne döntenem...

2011. szept. 30. 22:32
 4/35 x) ***** válasza:
Hát mivel ez egy anonim oldal mindenki színészkedik egyébként... aki idegenekkel találkozott és nem elmebajos az nem ilyen fórumokon hirdeti magát hidd el. Főleg ha esetleg van is rá bizonyítéka. Mert akkor nemzetközi szenzáció és nem egy magányos figyelemre éhes kocka :) (na jó nem mintha én nem viccelném néha el a dolgot de azért nem írogatok többoldalas kitalációkat csak azért hogy végre egy közösség befogadjon...megtartom magamnak a képzelgéseimet)
2011. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%

"404 ről annyit: ez az ember elérte h itt mindenki imádja... de látta valaki?"


Istent látta valaki? Akkor?


Elárulnám hogy 404 nem akarja hogy higgyetek neki mert magasról leszarja hogy hisztek-e neki vagy nem, és erre nem kell sok IQ hogy valaki rájöjjön.



"mutatott nektek bizonyítékot??"

Nem bizonyítani jár ide hanem válaszolni a kérdésekre. Ha neked lenne bizonyítékod és nyilvánosságra hoznád, másnap már nem is élnél erre nem gondoltál mi? Mért nem találkozol személyesen 404el? Mért nem bújsz a s*ggébe és mért nem figyeled az összes mozdulatát ha ennyire izgat a jelenléte? Menj találkozz vele aztán nekem ne rinyálj hogy jaj 404 mutatott valamit és sokkot kaptam... mert szokás szerint úgy se hisszük el neked...

2011. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 x) ***** válasza:
42%
És most ha én azt mondom neked hogy ne nézz oldalra? Csak azért is oldalra nézel mert azt mondtam ne tedd. Ez lehet 404 taktikája is. "Ne higgy nekem!" ezzel is arra késztet hogy higgy neki.. tudok pár dolgot a pszichológiáról.
2011. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kis embtoid ***** válasza:
Tényleg, 404-gyel mizu már? Apa nem mond semmit, internethez meg ritkán enged :/
2011. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Igen csak hogy ha 404 azt mondja higgy nekem akkor azért gyanús, ha azt mondja ne higgy akkor meg azért gyanús. Ezért egyiket se teszi.
2011. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
404 vendégségbe van az idegeneknél.
2011. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kis embtoid ***** válasza:
De már mióta...
2011. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!