Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a színész ebben az UFO-s...

Ki a színész ebben az UFO-s sztoriban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindennel kapcsolatban határozott elképzelésem van, mindenről meg van a a véleményem de ez az UFO-s dolog valahogy nem áll nekem össze...

Tipikusan olyan ember vagyok hogy nyitott vagyok minden lehetőségre , tudok hinni hihetetlen dolgokban ha valami alátámasztja.

Kedves UFO szakértők! Lenne pár kérdésem!

Nagyon sok info kering itt.. csak azt nem tudom hogy ezek az infók kitől származnak és mennyire biztos? Néha úgy érzem hogy ez ilyen népmese jelleg... szájról szájra terjed.. Néha pedig van benne valami... Pl: Ezek a dátumok... Egyik sem jön be.. Ez a reptoid dolog is elég ködös.

A kérdésem címe azért ez lett:"ki a színész" mert úgy érzem h egy két ember csak azért h hírnevet szerezzen magának a neten olyan dolgokat mondd amivel sokakat megijeszt... 404 ről annyit: ez az ember elérte h itt mindenki imádja... de látta valaki? mutatott nektek bizonyítékot?? justin biebert mutatott az ufoknak ???jézusom......... Most komolyan szerintetek igaz ez az egész???


2011. szept. 30. 21:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
404 már hazajött. Olvastam a 404fanos honlapon.
2011. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

404 hazajött! ÉL a kis kopasz :D


[link]

2011. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Örülök hogy hazajött. Beteg? Remélem nem onnan szedett össze valami nyavalyát. Igyon sok mézes-citromos forró teát! Az csodákra képes ;)
2011. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező miért fáj neked ha sokan szeretik 404-et?

Most ezzel mit akarsz elérni?

Ha valami nem tetszik ne olvasd el.Minden normális ember így tesz.


ui: Lesz majd 404hez 1 fontos kérdésem ha meggyógyult.

2011. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

404 mutatott már bizonyítékot arra hogy nem hazudik?

Te mutattál már bizonyítékot arra hogy hazudik?


Ha nem akkor egy-egy.

2011. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

ha nagyon bizonyítékot akarunk, kérjünk koordinátákat ufó szakértőktől, hogy hol vannak idegen bolygók, utána valaki meghackeli a hubble irányító rendszerét, és ráirányítja a koordinátákra, beállítja hogy anyira közelit vegyen az objektumról amenyire lehet, és ha van ott valami, ami gyanús, az illető nyert XD..

csak egy ötlet volt..

2011. okt. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
47%

Ki a színész ebben az UFO-s sztoriban?


Te vagy a színész kérdező. Mert úgy teszel mint ha valamit kérdeznél, közbe mindenki látja hogy a kérdésednek semmi értelme és semmi köze a magyarázatodhoz, csak eltereled a gyanút arról hogy valakit valamiért le akarsz járatni. Szánalmas taktika.

2011. okt. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
404 a halhatatlanság gomba létezik? Ha igen hol?
2011. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Gyá tényleg visszajött már csörög a mobilja el lehet érni csk nem veszi fel bisztos alszik mer nappal szokott.


és h a kérdésre válaszojjak.Igen én már láttam és nem csk én láttam már 404et.de ez nem bizonyítja aszt h hazudik vagy nem :D viszont amiket mutatott nekem az már bizonyítja h nem hazudik de aszt nem fogja +mutatni nektek még nekem se akarta csk azér mutatta +h bízzak benne és +nyugoggyak amúgy még nemem se akarta.észrevettem vele kapcsolatba h szeret mindent titkolni +eldugni.mongyuk az is igaz +értem +van rá az oka.

2011. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
404ről le lehet szállni!
2011. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!