Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a Montauk technológia?

Mi az a Montauk technológia?

Figyelt kérdés
„Az én értelmezésem szerint a Szíriusz A rendszeréből érkezők megpróbálnak segítőkészek és készségesek lenni irányunkban, egyfajta felelősségtudatot éreznek, hiszen akik a Szíriusz B rendszerét kolonizálták szintén eredetileg a Szíriusz A rendszeréből valók. Viszont a Szíriusz B rendszeréből érkezők igyekeznek rendesen összekeverni gondolkodásunkat, egyben ők azok is, akiktől eredetileg a kormányunk megkapta a Montauk technológiát. Ugyanaz a vallásuk és agyuk szerkezete, mint az Orion-belieknek. A Tau Cetiről érkezettek is erősen érintettek. Senki sem tudja igazából, hogy a Fiastyúk-beliek éppen mivel foglalkoznak, azonban én később el fogom mondani. Azok közül, akik az Alcyon rendszerében élnek, néhány csoport erősen megbízhatatlan, mert titkos programokban vesznek részt. A taygetaiak egyértelműen elmondták nekem, pontosan meghatározható céljuk van: a szabadság eszméjének elterjesztése. Attól, hogy az idegenek egy csoportját „Fiastyúk-belinek” nevezünk, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy a mi segítésünk céljából vannak itt. Az emberek gyakran összekeverik szándékaikat. A tevékenységük alapján lehet igazán megismerni őket. A Hattyú alfájáról is vannak köztünk. Érkezett hozzánk egy csoport az Arkturuszról is, ők segíteni próbálnak bennünket. A Procyon-beliek, akik kivívták függetlenségüket, szintén segítségünkre igyekeznek. Valóban lelkes támogatóink.”
2011. aug. 31. 11:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
31%
Mit szívtál? Kaphatok énis?
2011. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%

"Amy Dove szociológus és szeretője, Peter számára a "külső világűr" a torzítások és hallucinációk dimenziója. Hajójukat rovarszerű idegenek, a Csoport-lények ejtik fogságba. Amy és öt társa elmenekül az "Úr Világa" nevű bolygóra, ahol egy idegen civilizáció várja őket, amely részben a mindennapos fizikai valóságban, részben a "Mennyországban" létezik. De álomszerű találkozások sorozatán át Amy rádöbben, hogy a Csoport-lények nem is annyira ellenségesek, és hogy az Úr Világa "Mennyországa" borzalmas veszélyeket rejt."


Ez is hangzik legalább olyan jól, mint amit te írtál kérdező. Ian Watson a szerzője egyébként ennek a remek sci-finek.

2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Értem utolsó és köszi...


De ezt nem én írtam, én csak kérdeztem...


Ezt egy ember írta aki a katonaságnál volt szolgálatban 20 évig...


Most keltem fel még egy kicsit fáradt vagyok... :( szóval most nem írok sokat.

2011. aug. 31. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!