Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a Montauk technológia?

Mi az a Montauk technológia?

Figyelt kérdés
„Az én értelmezésem szerint a Szíriusz A rendszeréből érkezők megpróbálnak segítőkészek és készségesek lenni irányunkban, egyfajta felelősségtudatot éreznek, hiszen akik a Szíriusz B rendszerét kolonizálták szintén eredetileg a Szíriusz A rendszeréből valók. Viszont a Szíriusz B rendszeréből érkezők igyekeznek rendesen összekeverni gondolkodásunkat, egyben ők azok is, akiktől eredetileg a kormányunk megkapta a Montauk technológiát. Ugyanaz a vallásuk és agyuk szerkezete, mint az Orion-belieknek. A Tau Cetiről érkezettek is erősen érintettek. Senki sem tudja igazából, hogy a Fiastyúk-beliek éppen mivel foglalkoznak, azonban én később el fogom mondani. Azok közül, akik az Alcyon rendszerében élnek, néhány csoport erősen megbízhatatlan, mert titkos programokban vesznek részt. A taygetaiak egyértelműen elmondták nekem, pontosan meghatározható céljuk van: a szabadság eszméjének elterjesztése. Attól, hogy az idegenek egy csoportját „Fiastyúk-belinek” nevezünk, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy a mi segítésünk céljából vannak itt. Az emberek gyakran összekeverik szándékaikat. A tevékenységük alapján lehet igazán megismerni őket. A Hattyú alfájáról is vannak köztünk. Érkezett hozzánk egy csoport az Arkturuszról is, ők segíteni próbálnak bennünket. A Procyon-beliek, akik kivívták függetlenségüket, szintén segítségünkre igyekeznek. Valóban lelkes támogatóink.”
2011. aug. 31. 11:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Procyon-beliekről tudok pár dolgot ő róluk már sokat hallottam, nagyon kedves lények, ők is abban a cipőben jártak régebben mint mi most.


Mi emberek a szürkékkel szövetségben állunk akik nagyon gonosz lények..


Procyon-beliek ők is szövetségben voltak a szürkékkel, és a szürkék már elkezték gyarmatosítani a boylgólyukat, soha nem látott számban jelentek meg a bolygójukon.... A Procyon-beliek valamelyest technológiával eltudták űzni ezeket a lényeket.... Ők mint Procyon-beliek több bolygót is megjártak, voltak olyan helyzetben hogy majdnem az egész népük elpusztult, el is pusztult de némely népessége megmenekült...


Nem tudok sok mindent csak kb ennyit amit most elmondtam.

2011. aug. 31. 11:12
 2/23 anonim ***** válasza:

Ez baromi érdekes! Köszi az infókat!

[link] ez érdekes link

2011. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
első vagyok, itt ezt írja: Tudatilag beprogramozott embereket küldtek a társadalom fő áramlatába, egészen addig éltek teljesen normális közösségi életet, amíg meg nem kapták a tudatalatti programjuk végrehajtására a parancsot, a legtöbb esetben egy gyilkosság végrehajtására, drog- és fegyverkereskedelemre és egyéb titkos tevékenységekre. Cathy O’Brien leírja saját élettapasztalatait az „Amerika Transzformálása” című könyvében, ebből megtudhatjuk, miként kondicionálták az egyes személyeket.
2011. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tudom hogy érdekes köszi a linket :)
2011. aug. 31. 11:17
 5/23 A kérdező kommentje:

Értem nagyon érdekes, szóval egy tudatmanipuláló szerkezetről lehet szó...


Kiragadnál még pár szövetet a leírtakból?

2011. aug. 31. 11:18
 6/23 Kovács Zoltán_UFO ***** válasza:
Eddig még nem hallottam róla nagyon érdekes az egész de kicsit lusta vagyok olvasni szóval kesobb fejezem be!
2011. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
áá lusta vagyok keresgélni, de mivel szeretlek tessék: A tudat szétválasztásának technikáját használták és fejlesztették a Montauk kísérlet keretében, mind a kísérletek áldozatain - akiken ezt a pszichikus fejlesztéseket végrehajtották -, mind a kísérletekben résztvevőkön és a technikai személyzeten, akik a magukat a kísérleteket felügyelték. Kiderült, hogyan szorítható ki a személyiség/lélek tudatossága a testből, meghagyván a helyet a tudat megfelelő rekeszében, hogy újraprogramozhatóvá váljon a személyiség, más, különböző személyiségek ültethetők bele, mely új személyiségjegyek alapján fog az illető viselkedni tudatos állapotában.
2011. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez melyik sci-fi regényből van?
2011. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ez nem regény az igazság, ami a galaxisban történik..


Ezt amit idézetet bemásoltam egy katona ember mondta el aki kapcsolatba került az idegenekkel.


Aki ezt a könyvet szerkeztete és kiragadta belőle e lényeget: ő volt: A „Szent Föld védelmében” című könyvében Collier összegyűjtötte cikkeit, ezekben az írásaiban körvonalazta számos földönkívüli faj motivációját és indítékát. Alábbiakban részlet következik egyik írásából:

2011. aug. 31. 11:24
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez nagyon érdekes, tehát akkor a lélek létezik? Ami valószínűleg létezik...


elképesztő... Nagyon érdekes.

2011. aug. 31. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!