Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a Montauk technológia?

Mi az a Montauk technológia?

Figyelt kérdés
„Az én értelmezésem szerint a Szíriusz A rendszeréből érkezők megpróbálnak segítőkészek és készségesek lenni irányunkban, egyfajta felelősségtudatot éreznek, hiszen akik a Szíriusz B rendszerét kolonizálták szintén eredetileg a Szíriusz A rendszeréből valók. Viszont a Szíriusz B rendszeréből érkezők igyekeznek rendesen összekeverni gondolkodásunkat, egyben ők azok is, akiktől eredetileg a kormányunk megkapta a Montauk technológiát. Ugyanaz a vallásuk és agyuk szerkezete, mint az Orion-belieknek. A Tau Cetiről érkezettek is erősen érintettek. Senki sem tudja igazából, hogy a Fiastyúk-beliek éppen mivel foglalkoznak, azonban én később el fogom mondani. Azok közül, akik az Alcyon rendszerében élnek, néhány csoport erősen megbízhatatlan, mert titkos programokban vesznek részt. A taygetaiak egyértelműen elmondták nekem, pontosan meghatározható céljuk van: a szabadság eszméjének elterjesztése. Attól, hogy az idegenek egy csoportját „Fiastyúk-belinek” nevezünk, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy a mi segítésünk céljából vannak itt. Az emberek gyakran összekeverik szándékaikat. A tevékenységük alapján lehet igazán megismerni őket. A Hattyú alfájáról is vannak köztünk. Érkezett hozzánk egy csoport az Arkturuszról is, ők segíteni próbálnak bennünket. A Procyon-beliek, akik kivívták függetlenségüket, szintén segítségünkre igyekeznek. Valóban lelkes támogatóink.”
2011. aug. 31. 11:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy létezik a lélek :)
2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha én is elmondok egy ehhez hasonló szöveget akkor azt is hiteles forrásnak veszed?
2011. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
De ezek szerintem tök zombik, mert csak tudatuk van és a programnak engedelmeskednek :S
2011. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

nem zombik,, , a lelküket elválasztják a tudatuktól, vagy éppen a lékeknek más tudatot adnak más emberét...



És az a lélek aki más ember tudatát kapta meg, az szabad tudattal vír... De még is máshogy..... Ez bonyolult.

2011. aug. 31. 11:33
 15/23 anonim ***** válasza:
na akkor úgy :) te már csak tudod :) én nem értek ezekhez :S
2011. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nem ezt hívják hipnózisnak?
2011. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

A Plejádiak (Fiastyúk-beliek) jó, spirituális lények, melyek az univerzum békéjét tartják fent több, barátságos fajjal együtt.

A Földön is vannak/voltak Plejádiak, akik mindig a szeretet és béke fontosságát terjesztették/terjesztik, és többek között elűzik a Reptoidokat és Reptiliánokat, a Szürkéket, és egyéb negatív lényeket.

2011. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%

12:06 vagyok


Hozzáteszem:


A Plejádiak szokták néha azt csinálni, hogy kettéosztják a lelküket.

A lelkük egyik fele a hajójukon marad, a másik leszületik a Földre egy (pl.) születendő gyermek testébe.

2011. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
mint Alaje ♥
2011. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mint Alaje. :)
2011. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!