Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi értelme is van annak a jelnek?

.Anonymus. kérdése:

Mi értelme is van annak a jelnek?

Figyelt kérdés
Amúgy mennyi ideig kell jónak lenni?XD
2011. aug. 23. 19:12
1 2 3
 21/30 Solarian ***** válasza:
84%

[link]

én ezt a jelei is ilyenek ismerem amúgy.

2011. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

404 megint hülyít titeket, sok Stargatét néz abban volt ilyen. Már eredeti tőrténetre nem is futja ? :D Hiába a fű hatása ténleg egyre rosszabb mentális funkciókat eredményez :P


Ha megjelöli a lény az embert, azt a jelet csak meg tudja különböztetni a nálunk értelmesebb idegen civilizáció és tudja hogy mi csináltuk. Másrészt az eltérítést végzők is tudja hogy még nem jönnek ide, tehát nem jelent valódi veszélyt számukra. Ez csak olyan szinbólum ami nem igazi veszély forrása csak amolyan funkciótlan jel.


Pl, ha az izraeli vezető egyiptológus professzór végez ásatásokat egyiptomban vagy a világ másik táján és lát egy szvasztikát (horogkeresztet), akkor nem fogja félbehagyni a munkáját pusztán a jel látványától, pedig sajnos félelmet kelt bene, hiszen élénken élhet benne a második világháborús borzalmak és lehetséges, hogy a családja is oda veszett éppen ez okból, ám mégis ennek ellenére nem állítja le az ásatást, mivel tudja hogy ez funkciótlan lenne. Tudja hogy már nincsen itt nácik. Ugyanez a helyzet ott is. Azaz egy nálunk intellektusban fejlettebb civilizáció nem fogja abbahagyni azt az eljárást amit végez, mivel értelmetlen lenne. Nem beszélve arról, hogy állítólag az ufóknak nincs is az ember érzelmi világához mérhető érzelük, azaz érzéketlenek szenzuálisan.


404 Örülök, hogy a Stargatét vetted ki a tékából, csak nem kellene hülyíteni az embereket.

2011. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
13:39 te most miről beszélsz?
2011. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
27%

már leírtam, itt a jel


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2116..


De jön senki és nem félnek semmitől sem. Indy Attila butaságaiból terjedt el az egész már vagy 15 éve

2011. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez lenne a galaxis leggonoszabb lényének a jele? Ha 404 azt mondja hogy ez az akkor elhiszem.
2011. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
Liza von Staunhoff amit mutattál az valami lehívó jel a linkben is lehet olvasni hogy lehívó jel. 404 jele meg pont fordítva taszító. Szoval szerintem ez nem az a jel.
2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

404

nem akarok peszimistának tűnni, de ez a story nagyon hajaz az Alien-filmekre..ha van valami tárgyi bizonyítékod, kérlek küldd el privátban...addig meg csak elmélet szinten tartom fenn a lehetőségét :D..végülis mértne..de azért egy story alapján egy jel se lesz félelmetes :P

2011. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem 404 vagyok, az én nevem Andi. Látod csak most regisztráltam. Csak megmutatom hogy lehet 404 néven regisztrálni és lejáratni 404et. Az igazi 404-et itt találhatod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2134..


vagy itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2129..


Így bízzatok tovább a szkeptikusokban :(

2011. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Amennyiben valaki kicsit is jártas a biológiában, csak hangyányit kell megerőltetnie a fantáziáját, hogy ilyen történeteket kitaláljon.

Pl. Élnek olyan darázsfajták, melyek a fent említett módszerrel szaporodnak. Gazdatestbe ültetik be petéiket, majd onnan kelnek ki. Sőt, akár a gazdatestet manipulálják is, hogy mindenképp megvédjék a petéket.

Vannak olyan paraziták is, melyek hangyákba fészkelik be magukat stb. Több ilyen példát tudnék mondani.

A gazdatestek pedig soha nem ússzák meg „ép bőrrel”, hisz nem véletlenül van szükség rájuk, azonban még arra is odafigyelnek, hogy a lehető legtovább tartsák életbe.

Azon pedig mindenki elgondolkodhat, hogy mennyire lehet fejlett az a civilizáció, mely egy „jel” láttán fejvesztve menekül.

Olvassatok több tudományos rovatott, ha már ennyire szomjaztok.

2011. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
44%
El tudom képzelni ahogyan 404 megmenti az emberiséget vagy más hasonló helyzetbe kerűlt civilizációkat. Jön az inváziós idegen flotta. Erre 404 letolja a kabátját és hátast dől. Erre az idegenek : Jajj, ott a jel !! Fussunk, menekűljünk, mind fogunk halni és fejvesztve űrhajót itthagyva elhagyják a bolygót :LOL
2011. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!