Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi értelme is van annak a jelnek?

.Anonymus. kérdése:

Mi értelme is van annak a jelnek?

Figyelt kérdés
Amúgy mennyi ideig kell jónak lenni?XD
2011. aug. 23. 19:12
1 2 3
 11/30 404 ***** válasza:
88%
Rendben, elmondom, de úgy is csak nevetni fogtok rajta. Egy idegen fajnak a jele, ami ebben a galaxisban sok bolygót elfoglalt már. A legtöbb földönkívüli ismeri és ha teheti messze elkerüli ezt a jelet és annak hordozóját. A jel egy olyan fajt szimbólumoz, mely bolygóról bolygóra telepszik és alsóbbrendű idegen fajokon élősködik. Az egyetlen faj a galaxisban, mely felsőbbrendű életmódjának ellenére csak úgy tud életben maradni, ha közvetlenül élőlények testébe rakja petéit. De mivel nem akarnak saját fajukba belepetézni, ezért idegen bolygókon keresnek megfelelő gazdatesteket utódaik számára. A peték kikelés után erősen savas nyáluknak köszönhetően élve felfalják saját gazdatestüket, majd begubóznak és kis idő múlva kifejlett egyed bújik ki a bábból. Ezt a jelet a peterakás után beleégeti áldozataira és védelmet biztosít nekik. A gazdatestet nem tartják fogva, nem korlátozzák a szabadságát, de egész a peteérésig vigyáznak rá. Amibe belepetéztek azt nem hagyják magára, és ha arra szükség van, a lárva kikelésének időpontjáig a gazdatest számára megfelelő élelmet is biztosítják. A Földre ez idáig még sosem jöttek, mert egyenlőre van nekik bőven bolygó ami hozzájuk közelebb van mint a Föld. Ha a Földre jönnének, valószínű minden emlős élőlénybe ami él a Földön belepetézne gond nélkül. Különleges képességeik nincsenek, de rettentően veszélyesek. Nehéz őket elpusztítani mert rettentő sokan vannak, és testüket védőpáncél védi ami védi őket a külső támadásoktól. Én már láttam őket, igaz nem élőbe, de megmutatták és nekem nagyon csúnyák. A jel hordozójától (gazdatesttől) minél távolabb kell kerülni, mert a közelben tartózkodik a jel gazdája is, mely akár az élete árán is védelmezi a gazdatestet.
2011. aug. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
és ez a lény mi alapján válassza ki az áldozatot?
2011. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 404 ***** válasza:
85%

A gazdatest méretét nézi meg először, a kis testű élőlények (pl. macskák, kutyák, egér stb...) nem alkalmasak. Ha a test méret megfelelő, megszagolja és a szájpadlásán lévő mirigyek segítségével megállapítja hogy nem mérgező-e test az utódja számára. Amennyiben nem mérgező a test és a méret is stimmel, akkor megfelelőnek tartja a testet a pete beültetéséhez.

De ne féljetek egyenlőre ide nem jönnek, ha jönnének is az pár ezer év múlva lenne talán. Viszont aki ezt a jelet magán hordozza, annak veszélyes a közelében tartózkodni.

2011. aug. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha én magamra tetováltatom a jelet mi történne?
2011. aug. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 404 ***** válasza:
87%
Veled semmi nem történne. De ha elvisznek az idegenek és megtalálnák rajtad a jelet és amennyiben felismerik azt, akkor fejvesztve menekülnének tőled.
2011. aug. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
46%
Küldtem neked privit. Kéne nekem az a jel. Csak a karomra akarom tetoválni ha jól néz ki.
2011. aug. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudtam hogy szörnyszerű lények is vannak eddig azt hittem mind normális.
2011. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
404, mikor mutatod meg a jelet?
2011. aug. 24. 09:50
 19/30 anonim ***** válasza:
76%
Most már én is kíváncsi vagyok milyen lehet a leggonoszabb lény jele a galaxisban.
2011. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Solarian ***** válasza:
49%

szimbólumoz, válassza. Na ez se semmi de mind1.

Engem is érdekelne mégis milyen ez a jel, kiváncsivá tett a történet.

2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!