Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehetnek az emberek...

.Anonymus. kérdése:

Hogy lehetnek az emberek ilyen sötétek?

Figyelt kérdés
Amikor elmeséltem, hogy láttam egy UFO-t,mindenki azt mondta, hogy partyléggömbök, mivel a tv-ben volt.Ilyen fényesen hogy tudna már világítani,és hogy lehetne ilyen nagy?
2011. aug. 22. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:

Anonymus, kussolj. Mért akarnál bárkit meggyőzni bármiről, aki egyszerűen teli van inkompetenciával?(Nem mintha te nem lennél)

Ha úgy gondolod, hogy láttál, mért gondolod, hogy mással ezt muszáááj megosztanod? UFO-t láttál? REMEK! Hát tartsd is meg magadnak és ne magyarázz másoknak róla. Úgysem ők döntik el, mit láttál és mit nem.

2011. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
És ha már ott tartunk. Ilyen dolgoknál ha nem bírod a negatív véleményeket, kritikákat amiket rádszórnak, akkor ahogy az előző kommentemben is megjegyeztem: Kussolj.
2011. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 reptoid ***** válasza:

wyrm, na te kussoljál be, míg szét nem kaplak este!

Ha nem tetszik valami, lehet más kategóriát olvasni.

2011. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam le mert aznap azonnal kiírtam a kérdést,de ha érdekel leírom!Kb 11 órakor hallottam,hogy az alattam lévő kocsmából mondják, hogy ezek már fél órája repülnek itt, gondoltam megnézem.Pirosan világító repülő valamik (kb 40) teljesen egyenesen repültek a felhőszint alatt.Viszonylag lassan ment, a meteor ennyi idő alatt leégett volna, repülő meg villog, amúgy is, miért menne ennyi repülő?
2011. aug. 22. 21:57
 15/102 anonim ***** válasza:
az emberek mindig meg akarnak győzni arról, hogy amit ők gondolnak az igaz, és néha tényleg vaksüketek... De ha leírod rendesen, akkor az értelmesebbje megérti. Nekem is volt már hasonló
2011. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 A kérdező kommentje:
De ez kb meteor méretű, és nagyon nagy fénye van!
2011. aug. 22. 22:00
 17/102 Tom Benko ***** válasza:
Ha nincs viszonyítási pontod, akkor nem tudod megbecsülni a távolságot. Ez alapján semmit nem jelent, hogy piros pöttyöket láttál, mert az akármilyen messze is lehetett, és így akár partyléggömböt is láthattál.
2011. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 A kérdező kommentje:
Az elején felhőszint alatt mentek,de aztán felszálltak fölé!1-2 kilóméterre felettem repültek
2011. aug. 22. 22:03
 19/102 anonim ***** válasza:
Anonymusról lelehet szállni ő a csajom!
2011. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 Tom Benko ***** válasza:
Ezt hogyan állapítottad meg?
2011. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!