Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ember tényleg félig földönk...

Az ember tényleg félig földönkívüliek keveréke?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
És ezt te honnan a jó francól szeded? Meg álmodtad este?
2011. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk nincs kisebbségi komplexusunk. Szerintem inkább az a szörnyű, hogy olyan mindenek felettinek, mindentől független kívülállónak tartják az embert, pedig nem az. Persze különleges az intelligenciája miatt, de mi is szerves kapcsolatban állunk mindennel, ami ebben a világegyetemben van, és függünk is tőle (talán nem olyan mértékben, mint régen, de mi is porból és sárból emelkedtünk ki, mint bármelyik élőlény). Ha pedig tudni akarod az igazat, csak írd be a keresőbe, hogy annunaki, és olvasgass :)
2011. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
De ti mindig azt mondjátok,hogy "jajj,mi emberek csak a földönkívüliek segítségével vagyunk képesek fejlődni,jajj ez csak egy börtönbolygó,jajj szabadítsanak fel mindket a nagy és dicsőséges földönlívüliek".Ezzel lealacsonyítjátok az emberiséget.
2011. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

Van egy teória miszerint az első életformák (növényi egysejtűek) egy üstökösbe zárva kerültek a földre és így fejlődött ki az élet.

De amire te gondolsz az biztos nem.

2011. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 Álló László ***** válasza:

Kedves Feri!

Igen szerintem lehetséges de nem biztos hogy "félig" a földönkívüliek keveréke.Én kevés esélyt látok rá hogy igaz legyen a hír de bízom benne hogy nem.

Hogy miért bízom benne hogy nem?

-Mert az "ember" lehet irigy(féltékeny)is a "testvérére".

Meg gondolom ha jönnének a földönkívüliek akkor szerintem a vízért jönnének!

2011. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen.
2011. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
91%

Egy ideig én is kételkedtem abban, hogy az ember vajon tényleg a földön kívüliek keveréke lehet, de amióta erre az oldalra feljárok, már biztos vagyok benne, hogy igaz.

Mondjuk ha Orbánra ránézek, az is megerősít benne…

2011. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
60%
igen abban amit az utolsó linkelt, valószínű egy beteg kisgyerek koponyája van, ami magyarul vízfejűség, latinul hydrocephalus
2011. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
60%
vagy progeria szindróma
2011. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!