Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ember tényleg félig földönk...

Az ember tényleg félig földönkívüliek keveréke?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:

"De akkor mér hasonlítunk rájuk?"


Szükari írásait olvastad?

2011. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
nem mondom meg ki monta de valaki monta nekem
2011. aug. 21. 21:07
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha a farkad a gólya nyaka akkor a fejed a segge...:) Szép egy állat vagy! :D
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem,mert Szükari írta,hogy hasonlítanak ránk.:)
2011. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:

genetikailag módosították az őseinket annak idején, hogy intelligensé váljunk, és valószínűleg h nekik dolgozzunk


[link]

2011. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim válasza:

Nem tudom ki "monta" ezt neked, de az is nagy IQ-fighter lehet...

Arról nem is beszélve, hogy honnan tudod, hogy hogyan néz ki egy földönkívüli...? Az se bizonyított tény, hogy egyáltalán léteznek.

2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
Semmivel sem különlegesebb az a gondolat hogy földön kívülről származik az élet, vagy ezen a bolygón alakult e ki. Őszintén szólva, nem tartom kizártnak, hogy valami meteor hatására indult el a fejlődés itt, mert mondjuk volt rajta valami organizmus, vagy a becsapódás ereje felszabadított nagy energiákat. Éppen elég megmagyarázhatatlan itt az élet,hogy ilyen, amilyen, az, ha valahonnan az űrből jött volna, hm..kit izgat? Amúgy is, ha valaki egy kicsit is fel próbálja fogni az egészet (az egész Univerzumot) akkor rájön, hogy Földön innen és Földön túl, nem is különbözik annyira. (de ez nem az a földönkívülivel kefélős sztori, így már nem is olyan izgi,nem?)
2011. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
hát te lehet.
2011. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:

nem értem miért váltott ki ez olyan nagy felháborodást, de szerintem a válaszolók nagyrésze lány. Mennyivel jobb hogy például az ember egyik őse a tudomány szerint ez a lény:


[link]

2011. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
Ember, te mit szívtál? xD adjál nekem is ! :D
2011. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!