Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megnéznétek ezt? Nekem úgy...

Megnéznétek ezt? Nekem úgy tűnik hogy hiteles!

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 28. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet akár egy meteor is, ami meggondolta magát :D
2011. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Valaki Renáta ***** válasza:

passz...

Alapból szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban amit a média közöl.

Azonosítatlan repülő tárgynak néz ki.


Azt viszont már tényleg nem tudom, hogy csak az átlag embereknek azonosítatlan, vagy mindenki számára az.

Vagy esetleg van olyan csoport aki tudja mi ez.

Tehát számomra az igazi kérdés az hogy ember alkotta, vagy nem...

2011. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

ez krva nagy! :d mármint a kérdés :D


kikéred a gyik.hu szakmai véleményét :DDDDD ez erős:D

2011. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2Xv87..


Egyértelműen látszik, hogy valódi. Ráadásul "élő felvétel".

2011. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akármi lehet. Én hihetőnek tartom, hogy ebben a nagy világegyetemben nem mi vagyunk az egyetlenek. DE ezek a dolgok akármik, bármik lehetnek. Ahogyan előttem is írták lehet csak az átlag nép nem tud ezekről ki tudja Amerikában vagy bárhol milyen gépeket csinálnak amiről nem számolnak be...
2011. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nemtudom , bár sztem tuti h nem az "UFO"k hanem sztem a katonaság légigyakorlatozik vagy mittudom én, de tuti nem az , mert akkor a méda tuti nem adta volna ki.
2011. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ezek biztos nem ufó, fura lenne ennyi egymás után, ilyen szabályosan jönnek, aztán megriadnak és visszatérnek. A katonaságnál vannak ilyen jelző rakéták, valószínűleg azt lőtték ki.
2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha ufó ha nem, bazi nagynak kellett lennie, ha ilyen messziről ennyire fényesen és ilyen nagynak lehet látni
2011. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

83% "ennyi egymás után" Ha jók az észrevételeim, ez EGY csak vissza van többször játszva, meg lassítva! :D

Egyszer valamelyik csatornán láttam egy műsor amiben az volt a lényeg, hogy több ember különböző helyről telefonált be a rendőrségre ugyan azzal az élménnyel mi szerint valamit láttak az égen, a katonaság azt állította hogy jelző rakéta, de hozzá értök, és szintén katonaságtól elmondták nem lehetett jelző rakéta, ezért és azért... Kamuznak össze vissza, most gondoljatok már bele elmondanák az embereknek, hogy igen ufok, idegen lények mi lenne? Pánik és kétségbeesés nagyrészt mint a Függetlenség napja c. filmben:)

2011. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!