Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol találok olyan könyvet,...

Hol találok olyan könyvet, amiben természetfeletti lényekről találok hiteles leírásokat?

Figyelt kérdés

Itt a gyakori kérdéseken olvastam az egyik hozzászólásban egy nagyon jó könyvcímet, de sajnos elfelejtettem, hogy mi volt az. A szerzője külföldi volt, gyanúm szerint amerikai. Valaki tudna segíteni? Esetleg olvasott valaki ilyesfajta könyvet?

Olyan könyvre gondolok, amiben ezen lények hiedelemvilágáról, történeteiről, történelméről van szó.


2011. júl. 6. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Dannion Brinkley - Megmentőm, a Fény

?

2011. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár az nem olyan teljesen...
2011. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

John Michael Green-Mágikus lények kalauza

Szerintem egész jó! (olvastam)

2011. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

(én vagyok az előző válaszoló(mágikus l.k)

Pont a népi folklórra építi a leírásokat. És tényleh jó!

2011. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jajj második hozzászóló igen az volt amit kerestem. Minden hálám a tiéd. :) :)

Köszönöm szépen.

Azért az első kommentelő könyvét is elolvasom, egész jónak tűnik.

2011. júl. 6. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Biblia.
2011. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Odaátból "apa naplója"
2011. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor hogy én se maradjak ki.


Dr. Michael Newton-tól a „Lelkünk útja“. Ez egy négy részből álló könyvsorozat.

Egy amerikai pszichológus írta, aki a pácienseit regressziós hipnózisban visszaküldte az előző életükbe, hogy meséljék el az ott tapasztaltakat, ill. hogy milyen okból választották ezt vagy azt az életsorsot. Más esetekben a köztes létbe vitte őket a hipnózis segítségével, abba a létbe, ami két (Földi) élet között van, hogy beszámoljanak az ott eltöltött időszakról. Szó van továbbá a kísértetekről is. Az internetről is le lehet tölteni őket:


[link]


[link]


[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elnézést. Csak most vettem észre, hogy az első három link már nem működik. Ez a jó (remélem):


[link]

2011. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na drága! lehet soha nem fogod már elolvasni mert lazán 3 héttel később írok mint ahogy kiírtad a kérdést. van egy könyv lazán veri az összeset amit ajánlottak meg se néztem hogy miket ajánlottak, de fix hogy ezerszer jobb. Dom Augstin calmet írta. nyugodtan keress rá a nevére garantáltan ledöbbensz majd. A könyv címe angyalokról démonokról valamint a magyar cseh és Morvaországbeli kísértetekről és vámpírokról. rengeteg hiteles történetet ír le benne. méghozzá nem a mai korból hanem a régmúltból. pl: a történelmi Magyarország területéről Kisolova az nagyon hátborzongató. a szerző se él már mivel hogy egy 18adik században élt szerzetes írta a könyvet. én tökéletesen le voltam döbbenve ahogy haladtam vele. leírja hogyan hantolták i a vámpírnak mondott személyt hogy pusztították el leírta hitelesen miket mondtak az eberek a vámpírokról. foglalkozik a 12edik századi angol kísértet kastélyokkal is. nagyon ott van. megpróbál rájuk vallási tudományos magyarázatot is adni. azt az egyet azonban nem lehet elfejetni hogy ő milyen korban élt és akkor milyen volt a gondolkodás. nem tartja kizártnak hogy léteznek vámpírok mi meg ugye már tudjuk hogy nem. bár kitudja lehet ő tudta jobban. a vámpíroknál de alkonyat típusú akármiket képzelj el. mert az egy szenny sose szabadott volna megjelennie.
2011. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!