Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a videó hiteles? :O

Ez a videó hiteles? :O

2011. máj. 29. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:50

Huh azthittem szívbajt kapok xD de valahogy számítottam rá,hogy ilyesmi lesz :D

2011. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de ez látod, hogy ufó és létezik.nem akartalak megijeszteni. énis megijedtem elsőnek!
2011. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő gagyi. Idegenek, még ha vannak is, vagy lennének is, valamilyen primitív vagy kevésbé primitív élétforma, az annyira nagy távolságban van, hogy képtelenség akkora távolságot átutazni. Mellesleg nem is biztos, hogy szén alapú életforma, és ha idekerülni nagy valószínűséggel azonnal elpusztulni. Akárcsak mi egy másik bolygón.

Szóval vannak UFO-k Az ufó az azonosítatlan repülő tárgy, ez lehet egy eldobott sörösüveg is, amit nem tudnak beazonosítani, de idegen életformák ide soha nem jutnak el.

2011. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen videót én is tudok csinálni. Bebizonyítsam?
2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 H.Jani ***** válasza:
Nem hiteles. Semmi se hiteles.
2011. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fémfaház ***** válasza:
én az ilyen videóknál mint amit az 1. belinkelt, mielőtt megnézném a videót, elolvasom a kommenteket így nem ilyedek meg:D hehe
2011. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez mi? Nem is látszik szinte semmi.
2011. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!