Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejtélyes eltűnések 2011....

Rejtélyes eltűnések 2011. 07.17. én?

Figyelt kérdés

2011.07.17. -én (azaz ma) voltak rejtélyes eltűnések? Van egy királyteknősöm, kiraktam ma a kertbe, hagy napozzon egy kicsit, természetesen elkerítettem el ne szökjön. A páncélhossza 12-15 cm, és 4 db 20 cm széles deszkával csináltam neki egy négyzet alakú területet, tehát nem tudott kiszökni. Ennek ellenére egyszer csak eltűnt, és azóta sem találom. Más logikus magyarázat nincsen, csak az, hogy az idegenek vitték el.

Arra lennék kíváncsi, hogy voltak-e a mai nap ufo észlelések és ehhez hasonló rejtélyes ember vagy állatelrablások? Ha igen, akkor várható, hogy visszahozzák?


2011. júl. 17. 20:17
1 2 3 4
 31/36 Álló László ***** válasza:
ja az meglehet de bírtam a beszólásodat
2011. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Don't feed the Troll !
2011. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
nem lehet h a szomszéd józsi vittelel?
2011. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Akkor nem csak nekem tűnt fel? Aznap én épp egy rohadt nagy barna macit pakoltam (rohadt jó volt megszabadulni attól a 7tányér pacaltól) és mikor végeztem, egyszer csak eltűnt az alkotásom! Először azt hittem a CSS-harcosok voltak, de akkor ezek szerint még rosszabb! Úristen! Az UFO-k! Tudtam hogy előbb-utóbb ez is bekövetkezik! Ők okozzák 2012. 12. 21.én a világ végét is, ezzel jelezték hogy támadni fognak! De lehet hogy még egyszer lecsapnak a világ vége előtt! Mindenre fel kell készülni! Be kell szerezni a szükséges kellékeket! Szükség lesz minden végtartalékra! Építeni a bunkert! Még most hozzá kell kezdeni, mert kifutunk az időből!
2011. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
De az is lehet, hogy a teknősöd egy űrlény aki csak megfigyelésen volt a Föld-ön, és most hogy most megszerezte a kellő információkat, visszatért. Minden estre ha meg akarod tudni mi történt, ülj ki oda ahol a teknősöd volt, lehet téged is elvisznek. És az is lehet hogy megtermékenyítenek, és visszaküldenek a Föld-re! Náluk nem számít hogy férfiból, vagy nőből vagy... ha csávó vagy, akkor hátulról dörrentenek meg. Mivel ők sokkal feljettebbek mint mi, földi halandók így meg tudják oldani hogy egy férfi is teherbe essen. De ezt meg kell tenned az emberiség érdekében, hogy még időben meg tudjuk állítani őket, és életben maradjunk. Bízunk benned! :)
2011. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
meglett a teki???
2011. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!