Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Rejtélyes eltűnések 2011....

Rejtélyes eltűnések 2011. 07.17. én?

Figyelt kérdés

2011.07.17. -én (azaz ma) voltak rejtélyes eltűnések? Van egy királyteknősöm, kiraktam ma a kertbe, hagy napozzon egy kicsit, természetesen elkerítettem el ne szökjön. A páncélhossza 12-15 cm, és 4 db 20 cm széles deszkával csináltam neki egy négyzet alakú területet, tehát nem tudott kiszökni. Ennek ellenére egyszer csak eltűnt, és azóta sem találom. Más logikus magyarázat nincsen, csak az, hogy az idegenek vitték el.

Arra lennék kíváncsi, hogy voltak-e a mai nap ufo észlelések és ehhez hasonló rejtélyes ember vagy állatelrablások? Ha igen, akkor várható, hogy visszahozzák?


2011. júl. 17. 20:17
1 2 3 4
 21/36 skutaigergő ***** válasza:
100%

Én normális leszek veled.:) Nem láttam még féldönkívülit, nem is tudom, hogy nézhet k ia járművök, de az, amit sokan UFO-nak neveznek, az tudom mi. Nem földönkívüli, el kell, hogy keserítselek.

A teknősöd több ok miatt is eltűnhetett.

Tudományos: A világunk nem tökéletes, vannak benne "defektek". Lehet, hogy egy ilyen defekt miatt "teleportált", lehet, hogy időtutazik, vagy időhurok.

Ezotériikus rész: Gonosz éteri lények is szórakozhatnak veled, bár azért egy ekkora teknős... Elég erősnek kellett volna ahhoz lennie.

Lehet erre komnteket írni, nem érdekel. De ha kicsit kibújtok a fizika tankönyvek mögül és gyakorlati fizikát is használtok, láthatjátok, hogy lehetséges.

2011. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj oda te is ahol a teknős volt, hátha megtudod mi történt vele. Talán veled is megtörténik.:)
2011. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Szerintem a teknős egy asztrálutazó.

A testét kiszedte a ketrecből, és berakta a tyúkolba, hogy hihető legyen a sztori.

2011. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

úristen, lehet valaki ennyire hülye?

"Más logikus magyarázat nincsen, csak az, hogy az idegenek vitték el."


azért gondolkozzunk már egy kicsit, eltűnt a teknősöd, szoptad, miért nem figyeltél rá mikor kiraktad, ez azt bizonyítja hogy nem kéne megengednie a szüleidnek hogy állatot tarts

2011. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt megtaláltam!

Reggel körülnézem, de nem volt sehol. Olyan 11 óra körül kimentem újra átkutatni a kertet, erre ott van a bekerített részben. Korábban tuti nem volt ott, most meg igen. Nem tudom mi történt, de szerencsére nem lett nagy baj a dologból. Lehet, hogy visszahozták, fogalmam sincs mi történt, de örülök, hogy megvan, és ez a lényeg.

Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat.

2011. júl. 18. 23:50
 26/36 anonim ***** válasza:
Erre pedig a leglogikusabb magyarázat hogy az alienek visszahozták...
2011. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
nemazért de neked agyadra ment a nyári szünet :'D
2011. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagytak gabonakört a páncélján, vagy valami mást?

Azóta beszélgettél vele az esetről. Mit mondott, hol volt eddig?

2011. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
WoW! Végigolvastam az összes kommentet és sokkot kaptam. Kimegyek egy cigire :D
2011. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy kisgyerek volt nagy bűntudattal
2011. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!