Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van azokkal akik rejtélyes...

Mi van azokkal akik rejtélyes módon tűnnek el, és soha az életben nem kerülnek elő?

Figyelt kérdés

Pl olyan emberek , akiknek semmi okuk nem volt , hogy elmenjenek egy szó nélkül. De mégis eltűntek, és akiknek a holttestüket sosem találják meg, vagy semmi nyom nem vezet hozzájuk..

Számomra érthetetlen.

Mit gondoltok erről?


2010. aug. 13. 18:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Valaki eltette őket láb alól olyan alaposan, hogy arra soha nem jönnek rá, esetleg amikor kimozdult otthonról valaki elütötte és félt a rendőrségtől ezért elrejtette alaposan amire szintén nem jöttek rá. Viszont az is lehet, hogy valamibe belekeveredett. EZt már sosem tudjuk meg.
2010. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

Ezen én is szoktam gondolkodni. Mivel nem látunk bele egy ember fejébe, így gyakran megeshet, hogy bár semmi oka eltűnni, valami mégis zavarja, motoszkál a fejébe és ezért elmegy. Minden embernek van titka és hát.... Nem mindet tudjuk megfejteni. Bár ebben kevésbé hiszek. Igazából én mindig arra gondolok, hogy amilyen hülye emberek vannak, meglátnak valakit az erdőben leütik és elássák. És senki nem fogja megtalálni soha. Gondolok itt az amerikai emberre aki most tűnt el. Olyan sokszor ölnek meg valakit kattant emberek, és eltüntetik a holtestet. És nem találják meg soha.


A múltkor láttam egy dokumentum filmet amiben pont arról volt szó, hogy világszerte hány embert találnak meg eltemetve véletlenül egy úti munka egy véletlen ásatás stb. során. És sajnos nem tudják a 80%-ról hogy miért is gyilkolhatták meg.

2010. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Ez olyan szomorú :-S

Köszi a válaszokat még jöhetnek


Utolsónak:

Megkérdezhetem, hogy mi annak a dokumentumfilmnek a címe ?

2010. aug. 13. 18:56
 4/34 anonim ***** válasza:
12%
Elviszik őket az ufók!!
2010. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már... Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? xD
2010. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
10%

De!!

Vagy elnyelte őket a fekete lyuk...

2010. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
Aha... én is éppen egy repülő csészealjról internetezek...
2010. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

utolsó.

hát ha megölik őket, akkor esetleg előfordulhat :-S:-DXD

Na de ne már. Komolyabban egy picit. :-D

2010. aug. 13. 19:29
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is lehetne találni pár csontvázat, főleg ott Ráckeve környékén...
2010. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Apám másoduncsija 10éve kb így tűnt el..

De am ezeken én is szoktam gondolkozni, hogy mi van velük,meg hogy azok aztán tökéletes gyilkosságok.. senki nem jön rá, soha..

2010. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!