Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van azokkal akik rejtélyes...

Mi van azokkal akik rejtélyes módon tűnnek el, és soha az életben nem kerülnek elő?

Figyelt kérdés

Pl olyan emberek , akiknek semmi okuk nem volt , hogy elmenjenek egy szó nélkül. De mégis eltűntek, és akiknek a holttestüket sosem találják meg, vagy semmi nyom nem vezet hozzájuk..

Számomra érthetetlen.

Mit gondoltok erről?


2010. aug. 13. 18:41
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
100%
miért pont ott?
2010. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
ott élnek a legelvetemültebb romák. keress rá gugliban h pokolhegy.
2010. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
92%
A lányokat külföldön kell keresni,gogo bárokba,vagy a Filharmónikusoknál mint oboaművész.
2010. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

elrabolják gyerekként, valaki felneveli és soha nem derül ki, elrabolják qurvának, feldarabolják és megetetik disznókkal, elrabolják és elássák az erdőben, vagy bebetonozzák vagy befalazzák vagy akárhogy eltüntetik a holttestét, sajnos elenyésző % az aki plasztikai sebészet után a Bahamákon sütteti a hasát az új irataival és új személyiségével :-I


Natascha kampusch se került volna elő pl ha nem szökik meg!



kérdés, mikor nyílvánítják halottnak, emnnyi idő után?

2010. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
5 év után
2010. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Vagy népszámlálóként Hannibal Lecterhez csengetnek be...



Bocsánat, ízetlen vicc, komolyra fordítva: nagyon sok látszólag békés és gondtalan emberről derül ki utólag, hogy depressziós, beleun az életébe, stb stb. Én egyszer olvastam olyanról, aki egy elhagyott bányában lett öngyilkos és hosszú-hosszú évekig nem is találták meg, pedig a környezete szerint kiegyensúlyozott volt.

2010. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
Nagy a világ, könnyű eltűnni benne...
2010. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
100%
megnéztem a gúgliban, hát gyönyörű...:(
2010. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
10-15 éve a nagyon gazdag szegedi tagnak tűnt el a 17 éves lánya. Csak a kocsiját találták meg egy elhagyatott földúton. Az apa rengeteg pénzt áldozott a felkutatására,mert nem elégedett meg azzal,hogy a rendőrség keresi csak. Amerikai magánnyomozót,és még Uri Gellert is meghívta,hogy mondjon valamit. A lányról még az sem derült ki,hogy mikor tűnt el a kocsijából. Ízóta sincs semmi hír róla.
2010. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
39%

mamám meg a tesója szokták nézni a csellengőket : [link]

és mesélek egy storyt:

mamám tesója megkért h szoljak neki xy időben h kezdődik a film...beállitottam az órát csörgött is abban az időben szóltam tesójának és leült elhelyezkedett a széken bekapcsolta a tv-t és ezt mondta a nő:

"A csellengők mai adása végetért!"

mamám tesója: "AKKOR BASSZÁK MEG A CSELLENGŐKET" ... :D

2010. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!