Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van azokkal akik rejtélyes...

Mi van azokkal akik rejtélyes módon tűnnek el, és soha az életben nem kerülnek elő?

Figyelt kérdés

Pl olyan emberek , akiknek semmi okuk nem volt , hogy elmenjenek egy szó nélkül. De mégis eltűntek, és akiknek a holttestüket sosem találják meg, vagy semmi nyom nem vezet hozzájuk..

Számomra érthetetlen.

Mit gondoltok erről?


2010. aug. 13. 18:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
92%
Sztem elássák őket....
2010. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

20.18-Elképesztő!:-S

Vajon hova kerülhetett?


Megnéztem azt a Ráckevét(pokolhegyet)...Cigánymaffia? Baromi "jó"..-.-" Na oda se mennék semmiféleképp.

:-S

2010. aug. 13. 20:28
 23/34 A kérdező kommentje:

20.22

Spontán jött ez a beszólás!:-DDD

2010. aug. 13. 20:29
 24/34 anonim válasza:
100%
rendszeresen figyelem az eltűntes oldalakat, szeretett kolléganőm decemberben szólt otthon h meg akarja magát ölni és elment. nem az első eset volt, máskor is 1-2hétre elment. 3hónap múlva jelentette a család, azóta se került elő. ami dügítő h egyedül a rendőrség hpnapján van fent, a családot nagyon érdekelheti h mi van...
2010. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jól eltusolt gyilkosság,emberrablás,öngyilkosság az ok..de nekem más is eszembe jut.Olvastam több olyan történetet,hogy emberek ,mások szeme láttára eltűntek és többé nem kerültek elő.Példa:Két fiatalember kiment futni.Az egyik furcsán megbotlott,mintha valami láthatatlan gödörbe lépett volna,nagyot kiáltott és eltűnt.Keresték,de soha nem került elő.Másik eset:Egy férfi állt a teraszon ,a család többi tagja a nappaliban ült,ahonnan a teraszon álló férfit is jól láthatták.Egyszer csak megdöbbenve látták,hogy a férfinek eltűntek a lábai,pár pillanat múlva az egész alakja eltűnt,nem tudni hová,sosem került elő.Ez csak két eset,de sok ilyenről olvastam.Biztos mindenki hallott már hajókról,amik bár nem süllyedtek el,mégis eltűnt róluk az összes ember, egyikük sem került elő soha.Ezeket tudományos könyvekben olvastam,nem krimikben.Na,ezek az igazán fura eltűnések.Ilyenkor vajon mi történik?Szó szerint eltűnnek a semmibe!Vajon hogyan?
2010. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Elvitték messzi földre prostinak, megölték a csontjait eltüntették, ilyesmi.
2010. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

21.22

Ez igazán érdekes. Azokról hol lehet olvasni??Akik csak úgy a semmibe tűnnek el??:-O


Eltűnt hajók/repülőgépek: ßermuda háromszög?- Na arról én is olvastam. Hajók ugyan előkerültek , de a legénysége sosem volt rajta. :-/ Hova tűnhettek? Ezek mindig megválaszolatlan kérdések maradnak.



Jól megtervezett gyilkosságok,elrablások- Hát igen. Sajnos ilyen is van. :-/ Rossz emberi sorsok.:-(

2010. aug. 14. 14:46
 28/34 anonim válasza:
van egy könyvem, a múlt nagy rejtélyei, vannak nagyon érdekes történetek. az egyik fejezetben a mútlban eltűnt embereket ír le.
2010. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az a könyv??:-D

Lehet megveszem majd, persze sima könyvesboltba lehet ilyet kapni?

2010. aug. 14. 15:25
 30/34 anonim ***** válasza:
[link] itt a Patrice Gaston ír róla. Ufók és elsülyedt világok a könyv címe
2010. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!