Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehettek? UFO-k?

Mik lehettek? UFO-k?

Figyelt kérdés
Tegnap este az égen volt három furcsa fényes pont.Háromszög alakban voltak.A legfelül lévő volt a legfényesebb és kb.5 másodperce volt körülötte egy fénykör.Nem lehettek csillagok,mert villoktak.Repülők nem lehettek,mert azok nem tudnak lebegni.És az egyik egyszer pirosan megvillant és eltűnt.
2011. júl. 3. 15:48
1 2
 11/19 deathcore6 válasza:
LSD
2011. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. júl. 7. 23:20
 13/19 petya14 válasza:
ilyet én is láttam hatalmas lehetett vagy csak nagyon közel volt szerintem egy nagy cucc lehetett (FÉNYES NAPPAL)
2011. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy mostanság (mostanság= 2 hónapon belül) egyre több az ilyen észlelés, pl Londonban 3 videó is készült és mindegyik észlelésnél 3 UFO látható :/ kicsit ijesztő, de lehet, hogy csak kísérleteznek valamelyik országból... Amúgy ahogy olvasgattam a kommenteket, az jutott eszembe, hogy lehet, h a villogással kommunikálnak O.o ...
2011. júl. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

TR3B nek hívják és ez egy repülő.

Itt egy kép róla: [link]

2011. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De nem voltak ilyen közel egymáshoz.
2011. júl. 12. 13:43
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos méret hiba azt távolabb volt és igen ezt én is láttam nem tom m ikor de erről a repülőről én is aholtam és biztos az volt!:D vagy nem rettegj xD
2011. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vagy az ufok le másolták az a repülöt és távolabbra tetek a fényeket és így félelmet keltenek az emberekben Muhahahaha!xD
2011. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hello!

Én nyár elején láttam Bp. DNY-i agglomerációjában 3 narancssárga éles fényt szabályos háromszögben haladni. Nem villogtak a fények, folytonosak voltak. Láttam egy repülőt is, annak halványabb volt a fénye és villogott. Néztem egy jó darabig aztán eltűntek. Senkinek sem szóltam róla, mert hasonló válaszokra számítottam, mint itt többen reagáltak az előítéleteik alapján.

Ugyan miért ne lehetne más bolygókon is élet, és ugyan miért ne lehetnének olyan fejlettek, hogy felfedezzenek bennünket? Miért? Nem mondom, hogy ufo-t láttam, keresem a racionális magyarázatot, de egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy a végtelennek vélt világűrünkben nem vagyunk egyedül.

2011. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!