Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-k lehettek vagy nem?

UFO-k lehettek vagy nem?

Figyelt kérdés

Nyáron dolgoztam egy telephelyen őrként, éjszakánként jó idő volt így mindig kint ültem a parkolóban, bámészkodtam zenét hallgattam cigi kávé stb.

Egy éjjel néztem az eget unalmamban és mit látok, 3 kis fénylő pont közel egymáshoz fölöttem elrepült, megálltak, majd vissza mentek.


Na az mi vót? :)


2011. jan. 7. 15:10
1 2
 1/19 potion ***** válasza:
100%
UFO mert nem tudtad mi volt az ;)
2011. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A plejádok gyakorlatoztak. :)
2011. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 3 szentjánosbogár volt
2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
szerintem ufok voltak!!! és csak neked jelentek meg, mert ezzel akarták a tudtodra hozni, h te közéjük való vagy. vigyázz, mert hamar eljönnelk érted!!! ismertem már ilyet, akivel ez történet...
2011. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez. :)

[link]

2011. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egy diszkó fényei voltak. Három pont forog egymás körül, és együtt ide-oda mozog. Engem is megszivatott már egyszer. :)
2011. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nyáron pecáztam haverommal, és először egy fényes pontra lettünk figyelmesek. Mondom ez biztos csak az est hajnal csillag. Aztán feljebb volt nem sok időre rá jóval az égen. Ezután egyre jobban közeledett és nagyon gyorsan elment a fejünk felett, de eszméletlen narancssárgán világított. Tudom hogy nem repülő volt mert nem messze lakom ferihegytől és tudom hogy néznek ki.
2011. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 16:29


lehet...nem tudom. Diszkófény azért nem lehetett mert azokat oda és vissza nyomják folyamatosan ez viszont nem jött vissza vártam rá vagy 10-15 percet.

2011. jan. 7. 19:30
 9/19 A kérdező kommentje:

AMúgy én sem hiszek a földönkívüliekben..vagy már ez után nem is tudom. :) De akkor ezt mivel lehet megmagyarázni?


Nagyon gyorsan mentek, szabályosan és erősen világítottak.

2011. jan. 7. 19:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Plejádok voltak, a plejádoknak a hajójuk fényből van, úgy mond élőlény él... úgy mint nekünk a ló csak nem a földön járnak hanem az űrben. Szóval a plejádok hajója fényből van ami él és gondolkodó élőlény. Ha jól emlékszem a plejádok bolygója a földtől 540 fényévre van, 7 óra nekik az út ide a földre.
2011. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!