Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehettek ezek a fények az...

Mik lehettek ezek a fények az égen?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan 9 fele sétáltun újpesten, és kb 15 kis pontot láttunk, olyan volt mintha a földről szállnának fel voltak amik jobbra voltak amik balra és amik felfele. különböző időpontokban indultak kb 5 percen keresztül. Elértek eg darabig, majd eltüntek. Repcsi nm lehetett, mert gyorsabbak voltak, túl sokan voltak, és nem villogtak mint ahogy a repülők, ésel tüntek egyik illanatról a másikra. Én nem hiszek az UFO-kban, de esküszöm hogy ilyet még nem látam és nem udom memagyarázni, és a többiek sem láttak még ilyet akik velem volak. ja és hullócsillagnak meg meteornak túl lassúak voltak és nem föntről lefele hanem lentről fölfele mentek.
2010. aug. 26. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudom a megoldást:

Kínai lampionok voltak. sárgás fényűek és lassan repültek nyugatról Budakalász felől (?) keletre.

2010. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kínai lampionok ne repülnek... és nem tök magasan és nem csak egy irányba mentek
2010. aug. 26. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
De vannak ilyen repülő lampionok: [link]
2010. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem is az amit a kedves válaszoló írt

próbálod magad kimagyarázni, hogy nem hiszel az UFÓk-ban de ha egy lehetséges választ írunk te mégis az mellé bújsza valamilyen szinten

2010. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*bújsz

-a

2010. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, ha láttad volna nem ezt mondanád, de mindegy akkor kínai lampionok voltak...
2010. aug. 27. 10:50
 7/8 anonim válasza:

Én is láttam olyasmit csak én repültem, mert vizsgáztam :S és elkeztünk afelé repülni.

Nagyon fura volt. A jövőhéten meg fogjuk ismételni a repülést és már kiváncsiak vagyunk hogy mi lesz.

2010. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenem... azért volt olyan mintha felszállt volna mert a föld gömbölyű :D

Amúgy szerintem is lampionok voltak :D Vagy meteorológiai léggömb kivilágítva...

2010. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!