Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-k lehettek vagy nem?

UFO-k lehettek vagy nem?

Figyelt kérdés

Nyáron dolgoztam egy telephelyen őrként, éjszakánként jó idő volt így mindig kint ültem a parkolóban, bámészkodtam zenét hallgattam cigi kávé stb.

Egy éjjel néztem az eget unalmamban és mit látok, 3 kis fénylő pont közel egymáshoz fölöttem elrepült, megálltak, majd vissza mentek.


Na az mi vót? :)


2011. jan. 7. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

szögezzük le, ufo az tárgy, és igen azt láthattál nagy valószínűséggel.

diator, ezt nem igazán leeht megérteni, de nagyjából kb értem, szóval a plejádi faj fénylény, vagy micsoda,?? és a fény az ő energiájuk, ez olyan mint nekünk a levegő, víz, táplálék??

2011. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem igazán , én úgy mondanám hogy nekik a fény az egy tiszta létforma mint a sötétség a rossz lényeknek, ha jól tudom energiává tudnak válni idővel, nekik is tanulniuk kell,


A hajójuk(csészealj) egyfajta fényből van, élőlény és ezért eltudja érni a fénysebességet is, ők tudják irányítani ezeket a csészealjakat , de vannak nekik rendes technológiai csészealjak is, amik csak mechanikusak. Fénylényeknek én legalábbis azért hívom őket, mert a fényszövetség tagjai, A galaktikus föderációként. Azért is lehet rájuk mondani azt a jelzőt hogy fénylények mert a hajójuk is egyfajta fényből van stb... remélem segítettem.

2011. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
diator.. csak azt nem wágom hogy ezeket honnan tudod :D és mi ezt egyáltalán honnan tudjuk hogy mennyi időe van a bolygójuk? ......
2011. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 hopeanswerisgood válasza:
Kiszivárogtatta a WikiLeaks :P
2011. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De most komolyan, honnan szedték ezeket a plejádos dolgokat az emberek?? Ez az élő űrhajó a Csillagközi szökevényekben volt :D Jó, nem azt mondom, hogy hülyeség ez az elmélet, mert nem tudhatjuk az igazat, de azért kíváncsi lennék, hogyan "jönnek rá" ilyenre és mások még el is hiszik ezeket.
2011. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nagyon sok idegen van jelenleg is a földön, Navasakiban és Hirosimában ledobott atombobmák a térben egy időszakadás hoztak létre, egy lyukat csináltak a téridőben, és ott áttudnak jönni lények, vannak jók és rosszak. Ezek a lények közül amelyek átjöttek más időkből vagy más térből nem tudom hogy még hány szabad a földön, sokat elkaptak és bezárták őket, valamelyik ilyen lényt segít az embereknek a kormányok kapcsolatával. Ők is szivárogtattak ki információkat de leginkább a kapcsolatfelvétellel való információ kiszivárgásokból vannak az infók.


....

2011. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt az atombombás verziót még nem hallottam, hogy időszakadás volt és átjöttek volna lények... Hogy a kérdésre válaszoljak is, lehet, hogy tényleg ufo-kat láttál akkor éjjel, de az is lehet, hogy nem :) Tudom, hogy nem egy meggyőző válasz volt :))
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
diator te is tőlük jöttél? :))
2011. jan. 10. 19:05
 19/19 anonim válasza:
nem ufok voltak. van aza 'Hábül' vagymi ( vagyis az már nincs, ami helyette van) azzal figyelik az ilyesmit, tehát ha lett volna közelbe idegen, esélyes, h tudnánk rólla!
2011. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!