Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Végre abba hagyjátok majd?

Végre abba hagyjátok majd?

Figyelt kérdés
Amikor 2012. December 22-én reggel felkelünk, akkor végre leszoktok majd a reptoid inváziókról meg társaikról? Mert már kezd kicsit unalmas lenni...
2011. jún. 26. 17:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy ezekkel a kérdésekkel nem kell foglalkozni, de már annyira idegesítő, hogy 10 kérdésből 8 ezekkel foglalkozik, 1 megkérdezi, hogy ki 404, a 10. pedig vagy az, hogy sok piros fény gyorsan elhaladt felettem, vagy egy normális kérdés.

Ez viszont érdekes volt:

"Kitudja mi lesz...De minek foglalkozik vele ennyire mindenki?Messze van még.Olyanok vagytok mint a keresztények....a halállal foglalkoztok,nem az élettel :') Véleményem:Magasabb rezgésszámunk lesz,tisztább,jobb minőségű energia.Jah meg elvileg lessz egy 3. dns szálunk.Ennyi a véleményem,de ráérünk emberek....ne akor bulizzunk am,hanem addig :') Hátha hátha :'D"

Egyetértek veled abban, hogy a mának éljünk, de azt nem nagyon értem, hogy te milyen energiáról beszélsz, Miért tisztább? Mert az energia:


A: az energia a munkavégző képesség mértéke.


B: az energia az anyagok azon képességének mértéke, amellyel megfelelő kölcsönhatásban más anyagokon változást képesek létrehozni.


Az ezotériában előszeretettel használják a fizikában használatos fogalmakat, mint pl.: erő, energia, dimenzió, stb.


Ha pedig mindenkinek csak ott teremne egy 3. DNS szála, az nem hiszem, hogy nagyon jó lenne :D


A rezgésszámos dolgot nem is értettem soha sem, mert szerintem az élőlényeknek nincs rezgésszáma. De ebben nem vagyok biztos.

Minden esetre az életfelfogásod jó, és az embereknek eszerint kéne élnie.

2011. jún. 26. 21:18
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

2012-ben (is) de az arcába fogok RÖHÖGNI pár embernek...

Igen, előszeretettel használják a fizikából ismert fogalmakat, mert jól hangzanak és ezzel akarnak egy meggyőzőbb köntöst húzni a nevetségesen ostoba elgondolásaikra.

Viszont ha folyton csak buliznánk látástól mikuzlásig, miből élnénk?

2011. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Támogatom az elöttem lévőt...kérdező...ha ilyen agyasok vagytok akkor miért tart mindenki ott ahol (kutya f@szába sem)...sokáig tartott még megtanultad ezt a sok marhaságot?

Jó kétségtelen h tudományos tény...de az ember szemléletével vajmi keveset lehet meg magyarázni...akármi lesz a kutyát nem érdekli...fölös volt ennyit gépelni tudományos tények látnak napvilágot és dőlnek meg. Inteligens vagy ezt is elfogadom...de túlzottan kézen foghatónak veszed ezeket a "tényeket" még pár év és úgyis kitalálnak vmi más marhaságot ami egy újabb fizikai törvény lesz majd és az előzőt eltörli.

2011. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek az emberek valószínűleg időmilliomosok. Jó módjukban már unalmasnak találják a környezetüket és olyan dolgok kezdik izgatni őket, amiknek a valóságalapja nem biztos, hogy bármikor is be fog bizonyosodni. Mindenkinek kell valami, ami ébren tartja az érdeklődést, ők a reptilián-inváziótól várják ezt. Én is észrevettem, hogy minden x-edik kérdés ugyanarról szól és majdnem szó szerint ugyanúgy van feltéve :D (A kedvenceim a "MI az a 404?" -ek és társaik xD) Sajnos ez a témakör itt a Gyik- en egyáltalán nem megbízható, szájról szájra terjednek rémmesék és kitalációk, ezért nem is csoda, hogy annyi idetévedőnek tátva marad a szája egy-egy érdekesen tálalt sztorit olvasván :D (és az érdeklődés újabb kérdéseket vet fel)
2011. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A jóslat egy pogány naptár végéből származik és az a naptár csak egy korszak végét és egy új kezdetét jelenti és nem a világ végét, tehát semmi jelentősége nincs. Én tudom hogy léteznek a öhm "reptoidok és társaik" de abban is biztos vagyok hogy 2012 Decemberében semmi érdemleges nem fog történni.
2011. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én erre csak annyit mondanék, hogy nem régen voltam egy tárlat vezetésen, ahol a vezető ezt mondta " ha a multunkal sem tudunk mit kezdeni,mit akarunk a jövővel?" szerintem ebben van valami, gondolhat bárki bármit..ha mindenki olyan okos lenne, rég nem lennének meglepetések a napokban történő tragédiák.
2011. júl. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ugyan, azt is mondták hogy 2000-et nem éljük meg :D A földnek még minimum annyi ideje van, mint amennyi ideje létrejött, szal még van pár millió évünk, nem kell tojni :D De azon a bizonyos napon 3x fogom megnézni popcornnal a kezemben a 2012-t :D És VGIGSZAKADOM:D:D:D:D:D:D:D
2011. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én el sem kezdetem. De az biztos, hogy ha lesz világvége egyszer azt úgyis észreveszi mindenki. Világvége Afterpartyra meg van mindenki hívva.
2011. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!