Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan vozhatnám be az életemb...

Emlya kérdése:

Hogyan vozhatnám be az életembe végre a szerelmet?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett 22 éves lány vagyok, aki szeretne már végre boldog lenni. Kérlek segítsetek, de csak olyanok, akik tényleg értenek hozzá. Várom a normális válaszokat.
2011. jún. 22. 22:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Azzal, hogy hiszel benne.
2011. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
a legjobb, ha nem erőlteted...jön az magától. Légy az aki vagy, éld az életed, bulizz, ismerkedj. Majd beköszön.
2011. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Purple Snail válasza:
78%
mágnessel XD
2011. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem úgy állsz hozzá, hogy mikor lesz már végre, úgyhogy nem vagy elkeseredve.
2011. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Higgyél benne, hogy vár rád a Nagy Ő, hamarosan találkozni fogtok.

De ne sóvárogj, meg keseregj, hogy "Jaj, nincs barátom, mikor lesz már, mikor lesz már???"

Egyszerűen legyél meggyőződve róla teljes szívedből, hogy meg fogod találni, hamarosan eljön az életedbe. Hidd is el ezt, ne kételkedj.


Képzeld el, hogy miket csinálnátok együtt, amit csak szeretnél, érezd a biztonságot, amit a viszonzott szerelem nyújt. Éld át ezt az érzést, hogy a leendő párod viszont szeret, kedves hozzád, szerelmesen néz rád, együtt vagytok, biztonságban vagy, szeretetben vagy mellette. Nem kell törődnöd azzal, hogy milyennek lát, mert tudod, hogy gyönyörűnek lát. És folytathatnám még, de Te jobban tudod, hogy mi számodra az igaz szerelem.

Éld át ezt az érzést.


Ne legyél kétségbeesve, ne görcsölj, egyszerűen, lazán hidd el, hogy jönni fog a szerelem.

És jönni is fog, ha feladod az elkeseredettségedet.


Sok sikert!

24/L

2011. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

fogyj le, sportolj!

vagy "várj"..xD

2011. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ne ezoterikus ostobaságokkal, hanem tessék tenni érte! A vonzás törvénye amúgy is kamu:

[link]

2011. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat.
2011. jún. 23. 17:52
 9/13 anonim válasza:
Szerintem nem kell várni sem,nem kell foglalkozni vele hogy jön e valaki az életedben.Én azt gondolom hogy mindenkivel az fog történni , ami a sorsa.Bármit is vár.Én 30 éves vagyok,20 éves korom óta nincs normális kapcsolatom,25 éves korom óta nem volt társam(és nem vagyok csúnya).Olyan időszakot élsz,amikor mással kell foglalkoznod.Most épp más a feladatod.És egyszer csak eljön az igazi.És lehet hogy 3 év múlva,de sokkal boldogabb leszel vele,mintha most találkoznátok.Ne eröltess soha semmit.Maguktól történjenek a dolgok.
2011. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Köszönöm szépen, sokat segítettél, de komolyan. :)

2011. jún. 26. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!