Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan vozhatnám be az életemb...

Emlya kérdése:

Hogyan vozhatnám be az életembe végre a szerelmet?

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett 22 éves lány vagyok, aki szeretne már végre boldog lenni. Kérlek segítsetek, de csak olyanok, akik tényleg értenek hozzá. Várom a normális válaszokat.
2011. jún. 22. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!


nagyon örülök a kérdésednek, mert ez egy téma, ami MINDENKIT foglalkoztat, hiszen egész életünk boldogsága függ töle!


A kérdés annyira fontos, hogy szeretnék bövebben is hozzászólni majd (jelenleg sajnos kevés az idöm hosszabban írni), hogy minél több olvasóhoz eljuthasson a válaszom.


Miattad, kedves Kérdezö, azonban nem akarom sokáig "húzni" és megadok máris 1-2 linket, abban a reményben, hogy talán tudsz németül vagy angolul és el tudod olvasni az idevágó infókat, könyveket:


A legjobb könyv erröl a témáról a "Gott stiftet Ehen" a Derek Prince-töl. (talán megvan már magyarul is?? Èn sajnos nem otthon élek.)


Ez egy abszolút szuper könyv, amit szerény véleményem szerint MINDENKINEK egyszer el kéne olvasnia, hogy garantáltan jobban, ill. hogy egyáltalán sikerülhessen az élete!!


[link]


A köv. linken nagyon érdekes könyveket lehet még a D. Prince-töl találni, amikböl az élet "nagy kérdéseit" meg lehet érteni:


[link]


A köv. link angolul:

[link]


Most megtaláltam magyarul is!!!!!

Tessék, itt van a honlap, a könyv magyarul itt beszerezhetö "Isten házasságszerzö" cim alatt.


[link]

[link]



Kérlek, feltétlenül olvasd el ezt a könyvet, nem fogod megbánni...

Ha bármi kérdésed lenne még utána a "hozzá vonzással" kapcsolatban, nyugodtan felveheted velem a kapcsolatot.



Minden jót, sok boldogságot kívánok!!!



PS:

Fantasztikus!

Az "Isten házasságszerzö" -t most megtaláltam magyarul, az egész könyv bent van az internet-ben, meg sem kell venni, el lehet olvasni!!!!!!

Èletem egyik legfontosabb könyve volt és minden igaz, amit leír benne, én is így találtam meg a páromat (hozzám lett vezetve), aki TÖKÈLTESEN a kiegészítöm!

Az Isten által összehozott kapcsolatok ugyanis hiba nélküliek, TÖKÈLTESEK és örökké tartani fognak, még a túlvilágon is!!!


Hogy van valahol a világban egy "másik felünk", aki csakis és kizárólag hozzánk illik, nekünk lett teremtve, EZ IGAZ!!!!!!!!!!


Itt elolvasható:

[link]

2011. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
internetes társkeresőő a kirááály
2011. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biblia > Énekek éneke: 3.rész 5. vers> Kéeve kérlek titeket,Jeruzsálem lányai,a gazellákra és a mezők szarvasaira: Ne keltsétek,ne ébresszétek föl a szerelmet,amig nem akarja.
2011. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!