Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Végre abba hagyjátok majd?

Végre abba hagyjátok majd?

Figyelt kérdés
Amikor 2012. December 22-én reggel felkelünk, akkor végre leszoktok majd a reptoid inváziókról meg társaikról? Mert már kezd kicsit unalmas lenni...
2011. jún. 26. 17:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

2012 December 21.-én fogom tolteni a 15 évet.Mindenki meg lessz hivva.Hatalmas bulti nyomunk mert a szulinapomon,halunk meg xD.

Sztem 1 hulyeség.

2011. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak átteszik egy másik időpontra. Mondjuk 2015 Dec. 22-re mert "valamit elszámoltak xd".
2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Bocsánat a hibákért,de siettem.

buli*

2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 mimano ***** válasza:
100%
Bizony a reptoidok meg a többiek az apróbetűs résznél leírták: "A műsorváltozás jogát fenntartjuk!"
2011. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
XD
2011. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bármi is lesz 2012-ben, de attólmég ilyen kérdéseket felesleges kiírnod. Szerinted az egész világ nézi a gyakorikerdesek.hu-t, és mindenki a te kérdésedet olvassa? =) Amúgy meg lesz, aki tovább pörög az ügyön, lesz, aki abbahagyja. És ezt te is jól tudod, szerintem.
2011. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem fognak felhagyni vele...

December 22-én ki fog derülni, hogy igazából a reptoid/krixkrax időszámítás szerinti 2012-re gondoltak, ami majd x év múlva lesz csak, stb stb stb...

2011. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Killgun ***** válasza:
Kitudja mi lesz...De minek foglalkozik vele ennyire mindenki?Messze van még.Olyanok vagytok mint a keresztények....a halállal foglalkoztok,nem az élettel :') Véleményem:Magasabb rezgésszámunk lesz,tisztább,jobb minőségű energia.Jah meg elvileg lessz egy 3. dns szálunk.Ennyi a véleményem,de ráérünk emberek....ne akor bulizzunk am,hanem addig :') Hátha hátha :'D
2011. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Végre abbahagyják-e a helyesírás legalapvetőbb szabályait be nem tartók mások ingerlését az írásukkal?

Végre abbahagyják-e azon témák olvasását amelyek nem érdekli őket?

Végre abbahagyják-e a trollkodást?

Nem.

Amíg ember lesz addig hülye kérdések és válaszok mindig is lesznek.

Mért? Mert emberek vagyunk.

2011. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ott a pont útolsó. Kérdező...ha nem is raptohoki invázió lesz akkor talán más vagy semmi...de ha igen akkor a Valhallábó vissza lerugdosom az összes verebet a kén köves pokolba aki a másikat b@sztatta rájövök úgyis XD.

Hagy foglalkozzanak ilyenekkel hát kibánja :) mi a rákos kereszt utat foglalkoztok akkor valük? Így bírja a gyomrotok az életet h másnak egy egészségeset beszóltok meg rajtuk röhögtök?:D Szánalmas...

2011. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!