Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg látott valamit a...

Tényleg látott valamit a fiam? Ha igen mi/ki lehetett?

Figyelt kérdés

Régebben történt de még mindig motoszkál bennem. 10 emeletes panelben laktunk, fiam úgy 3 éves lehetett, egyedül aludt a szobájában. Az ablak alatt volt egy másik ágy is, de az ő ágya ezzel szemben volt. Hajnali 2 körül jött át hozzánk szemlátomást halálfélelemben, megállt az ágyunknál és meg sem mert szólalni, kiverte a víz. Nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy valaki van a szobájában és őt nézi. Nem volt hajlandó bejönni, így én mentem át, hogy megnyugtassam. Nem láttam senkit persze, bár az ablak résnyire nyitva volt. Igaz legalább négy méterre volt a földtől, ezért csak úgy bemászni, kiugrani senki sem tudott volna. Bevittem az ágyába és ott maradtam vele reggelig.

Eddig lehetett egy rossz álom és simán elfelejtjük, de:

Reggel azért megkérdeztem tőle, hogy mégis mi történt az este? És szépen leírt egy zöldszínű nagyfejű valakit, aki őt nézte az ablak alatti ágyról! Kérdeztem milyen magas volt és a srác csont nélkül megmutatta hol állt és meddig ért a függönyhöz képest! Kb 1 m magas lehetett.

Hozzáteszem, nagyon figyeltünk rá milyen mesét néz, egyáltalán nem is találkozhatott ilyesmivel korábban...

Lahat, hogy tényleg volt ott valaki? Ha igen ki és miért? Azóta sem hagy nyugodni a dolog


2011. jún. 17. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az nem lehetett hogy valami ufós dokumentumfilmbe nézett bele? Nationelen szoktak ilyenek menni,lehet véletlenül átkapcsolt rá.Ha mégis ufonautát látott, akkor nem kell aggódni,nyilván csak érdekelte a kisbaba, ezért figyelte meg. :)
2011. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szándékosan nem is volt TV a szobájában, első gyerek lévén igyekeztünk tudatosan nevelni. Persze velünk tévézett, nézhetett is meséket, de válogattuk, hogy mégis mit és igyekeztünk elkerülni, hogy a TV nevelje a gyereket. Szóval máig biztos vagyok benne, nem láthatott ilyesmit. Különösen a másnapi részletesebb leírása volt vérfagyasztó.

De köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Talán tényleg csak kíváncsiskodott az a valami, valaki.

2011. jún. 20. 12:33
 13/15 anonim válasza:
Szerintem csak odaképzelt valamit, vagy ha bejött a szobába egy kis fény, az a függönyön teljesen más alakot ölthet, azért még a kisgyerekmeséktöl is lehet ijet érzékelni
2011. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azóta történt valami a kicsi fiaddal? Tudod ebben a korban a gyermekek elméje még nyitott a természetfeletti dolgok irányába.Nem lehetetlen,hogy tényleg volt ott valaki/valmi.
2012. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy simán alvási paralízise volt a gyerekednek. Én 14 évesen éltem át először, hallucináltam, engem is egy 'hasonló alak' figyelt!

Azóta már kb. 10x előfordult velem. Minden alkalommal tudtam irányítani a hallucinációkat, olyan volt mint a tudatos álmodás, bár így-is kivert minden alkalommal a víz.


Ezért tuti lepontoznak.

2012. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!