Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg látott valamit a...

Tényleg látott valamit a fiam? Ha igen mi/ki lehetett?

Figyelt kérdés

Régebben történt de még mindig motoszkál bennem. 10 emeletes panelben laktunk, fiam úgy 3 éves lehetett, egyedül aludt a szobájában. Az ablak alatt volt egy másik ágy is, de az ő ágya ezzel szemben volt. Hajnali 2 körül jött át hozzánk szemlátomást halálfélelemben, megállt az ágyunknál és meg sem mert szólalni, kiverte a víz. Nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy valaki van a szobájában és őt nézi. Nem volt hajlandó bejönni, így én mentem át, hogy megnyugtassam. Nem láttam senkit persze, bár az ablak résnyire nyitva volt. Igaz legalább négy méterre volt a földtől, ezért csak úgy bemászni, kiugrani senki sem tudott volna. Bevittem az ágyába és ott maradtam vele reggelig.

Eddig lehetett egy rossz álom és simán elfelejtjük, de:

Reggel azért megkérdeztem tőle, hogy mégis mi történt az este? És szépen leírt egy zöldszínű nagyfejű valakit, aki őt nézte az ablak alatti ágyról! Kérdeztem milyen magas volt és a srác csont nélkül megmutatta hol állt és meddig ért a függönyhöz képest! Kb 1 m magas lehetett.

Hozzáteszem, nagyon figyeltünk rá milyen mesét néz, egyáltalán nem is találkozhatott ilyesmivel korábban...

Lahat, hogy tényleg volt ott valaki? Ha igen ki és miért? Azóta sem hagy nyugodni a dolog


2011. jún. 17. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát lehetséges hogy igaz. Nincs kizárva.
2011. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

UFO lehetett!

Most par honapja egy nepali holgy meselt hasonlo esetekrol, hiszen a Himalajan laknak a hegyekben. Tehat ua. az eset, amirol a fiad meselt el.

Ijesztoek, de nem bantanak, csak figyelnek Teged, s valoban hatborzongato az, ahogyan kineznek.

Meselt arrol, hogy egyszer egy ilyen leny megserult, akkor fel amerika odavonult, es atkutattak mindent, de nem talaltak semmit, de ezt a "lenyt" elvittek magukkal!

A hegyekben pl. nappal is lehet latni Oket, es akkor is igyekeznek ugy megfigyelni Teged, hogy Te ne vedd eszre, amint eszre veszed es figyelni akarod, vagy megijedsz, akkor egy pillanat alatt eltunnek!

2011. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm nagyon hasonlót mesélt, hogy szintén a pici gyerekeit ijesztette meg halálosan egy "furcsa bácsi" (panel, 10. emelet), és elkezdtek kiabálni. Mire bejött az anyuka, már semmit nem látott, de a gyerekek is ilyen leírást adtak az "úriemberről"
2011. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Szinte biztos, hogy idegen lény volt. Velem is történtek még 7-8 évvel ezelőtt hasonló esetek, 4 alkalommal is, de ide nem írom ki őket.

18/F vagyok.

2011. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Panel lakások ugye potenciális célpontok az ilyen esetekre...senki nem ismer senkit és senki nem tud semmiről és senkiről semmit és hogy is mondjam ezzel tisztába vannak.

Én is hallottam hasonlóakat pl bevágó fehér fény az ablakon(megjegyzem ebben az esetben a 7.en)meg hogy az illető ágyán ült egy ilyen valami. A faj az mindíg eltérő...a gyermek száj ugyan olyan őszinte mint a gyermeki elme...hogy kik és mik az rejtély számomra...DE!

Most jutott eszembe...ha ugye abból indulunk ki h a gyerek hogy hajlítható jóra vagy rosszra akkor sztem nem véletlenek ezen esetek(Hál Istennek a riadalmokon kívül nem volt eddig semmi rossz)vmit velük akarnak közölni amit ugye egy átlag fölnőtt agybajként titulálna be magának.És hogy talán ők tovább adhatják majd...

Vagy figyelnek vagy egyszerüen csak közölni akarnak vmit.

Nem tudom...puszta logikával is ember ismeretemmel jutottam erre a következtetésre.Hozzá teszem hogy mindenkire rá van bízva h mit gondol vagy mit hisz.

Azt kizárom mellesleg h álom és ébrenlét közti állapot...a gyerkőc mindenre emlékszik be tuggya kordinálni h hol és hogy nézett ki az a Bobi.

Hozzátenném hogy a szülők nem is foglalkoznak ezekkel akkor sem ha többször + történik az eset.

További szép napot.

2011. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

A legmegdöbbentőbb számomra az, hogy ezek szerint az eset nem egyedi! Ami nem olyan megnyugtató, mert mint anyja én azért szorngok azóta is, mert ha igaz a történet mi van ha nem csak nézte?? Esetleg csinálhatott is valamit vele?

2011. jún. 17. 16:30
 7/15 anonim ***** válasza:

16:30

En a Himalajarol nem eloszor hallottam, tehat mar volt tudomasom arrol, hogy valoban ott "elhetnek", tehat ez a nepali holgy spontan kezdett el meselni ezekrol az esetekrol, es latszott a szemeben a felelem, amikor leirta azt, hogyan nezett ki ez az "alak", de mar azt is meselte, hogy ez naluk nem egyedi, mivel nagyon sokszor, es sokan tapasztalnak ilyen eseteket, es a mamaja is nyugtatta, hogy ezek artalmatlanok, tehat mar az ottani oregek ezt megszoktak, hogy ezek a "kis meretu" emberkek elobukkanak, s igy nyugtatjak a gyermekuket is. Ez a holgy pl. mar nem gyermek, tehat kb. 6 eve talalkozott vele utoljara, de elotte is tobbszor! Jelenleg 28 eves.

2011. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15:54 vagyok és mint mondtam a délelött folyamán nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.Az ilyenek ezek szerint tisztában vannak a szabad akaratunkkal.Meggyőződésem h nem negatív behatása van a dolognak egyszerüen lehetnek csak kíváncsiak...mert nem csak mi lehetünk kíváncsi humanoidok ugye bár.De mondjuk nem tudom...a gyerekek sok mindent meg éreznek szóval nem akarok részletekbe bocsátkozni.
2011. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Egy hibrid szürke/reptilián volt.

Lehet,hogy előző életbeli rokon.

Vagy segítő ehhez az életéhez és tudatalatti emlékeket ültetett el,vagy próbált felszínre hozni.

Esetleg a jövőben nagyobb küldetése van.

Lehet az egészségét ellenőrizték de lehet a vércsoportját ,mert később szükségük lehet rá.

És még rengeteg sok dolog lehetséges.Elnézést a nyersségemért.

2011. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van benne vmi...
2011. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!