Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy elraboltak-e az ufók?

Figyelt kérdés
A kérdés komolytalannak látszik, de nem az. Az utóbbi években egyre jobban gyanakszom. Teljesen átalakult az érdeklődésem és a tudásom, furcsa sebek voltak a testemen amikor elkezdődött. Vannak kiesett idők, amikre nincsenek emlékeim.
2011. jún. 15. 02:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ja és a kitalálásra pedig azt, hogy amint a kérdezö elment a dokihoz, és elmesélte a sztoriját, minden kérdés és tájékozódás nélkül diagnosztizálta nála a skizofréniát.
2011. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem diagnosztizált skizofréniát! Elmondta, hogy benne azonnal ez a gyanú ébred, ha ilyet hall, mivel a tünetek hasonlók. Oda azért nem jutottunk el, hogy diagnózisként bárki is ezt felállította volna az esetemben. Abban egyezik a véleményünk, hogy más tüneteket viszont nem produkálok, amit egy skizofréntől vár. Ezzel a skizofrénia-szálat lezártuk. Keresgélünk másfele és nem feltétlenül betegséget, rendellenességet.
2011. jún. 18. 17:24
 23/28 anonim ***** válasza:
Akkor ezt én értettem férre, bocs. De saját tapasztalatból is mondtam hogy gyakran bemagyaráznak dolgokat.
2011. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Látod, belekötsz a szövegértésbe, holott neked van vele problémád. Pszichológus egyébként nem diagnosztizálhat skizofréniát, hanem ha arra gyanakszik, küldi a pszichiáterhez, mert pszichoterápiát max gyógyszeres kezelés mellett lehet csinálni ebben az esetben. Egyébként igen, van egy rakat béna pszichológus is, de most mondj egy szakmát, amiben nem lehet senkibe se belekötni
2011. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Azért a kérdésre adott válasz miatt ne essetek egymásnak :)
2011. jún. 19. 07:03
 26/28 anonim válasza:
Igyál meg egy sört, aztán szívj el egy látnokzsályát!! Attól voltak a sámánoknak látomásaik régen, lehet neked is megjön az emlékezeted :DDD csak legyen ot egy tisztaemberveled!
2011. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy: Terhes lettél???

Ha férfi vagy: Fáj a... tudodmid???


A Zéták nagyon régóta kisérleteznek ember-zéta hibridekkel, hogy a hibrid be tudjon illeszkedni az emberek közé...

2017. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

. most olvastam olyat

1 időkiesés(,nem emkéksz időkre napokra)

2.jelek a testeden

3.éjszakai zümmögő hangok

4.ufókiránti érdeklődés(ufókat rajzolsz,álmodsz)

5.minden eleltronikus tárgy elromlik a közeledben(tv,rádió)


Ennyire emlékszem a 10ből

2019. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!