Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy elraboltak-e az ufók?

Figyelt kérdés
A kérdés komolytalannak látszik, de nem az. Az utóbbi években egyre jobban gyanakszom. Teljesen átalakult az érdeklődésem és a tudásom, furcsa sebek voltak a testemen amikor elkezdődött. Vannak kiesett idők, amikre nincsenek emlékeim.
2011. jún. 15. 02:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
10:09-nek igaza van. Egy próbát meg ér. Én az alvajárós, orionos válaszoló vagyok. Én is hiszek az ufókban, de nem kell mindent rájuk fogni, mint régebben az elsózott levest a boszorkányokra! xD De a sebek amit találsz, tüszúrás alakúak, vagy csak horzsolásoknak tünnek? Ennek elég perdöntönek kell lennije.
2011. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Amúgy én hüle nem gondoltam. - -" Akkor csak a neurológiai gond jutott eszembe. A skizofrénia sokkal jobban beleillik a képbe.
2011. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ezoterikus, ezt kihagytam. Nagyon is racionális ember vagyok, normális kutatásokkal foglalkozom, nagyrészt az évekkel ezelőtti hirtelen ismeretbővülésemnek köszönhetően (annak köszönhetem az új minőségű végzettségem).

A sebek nem horzsolások, hanem tűszúráshoz hasonlóak, legalábbis a horzsoláshoz képest.

Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom - soha nem is voltak ilyen dolgaim, ezt a pszichológus egyből megkérdezte.

A skizofréniát több okból kizárom, a pszichológus amiatt mondta ezt, hogy külső befolyásolást emlegettem, amivel egyből felébresztettem a gyanúját. A skizofréniának viszont számos tünete, kórelőzménye hiányzik.

2011. jún. 16. 19:36
 14/28 anonim ***** válasza:
Akkor hipnotizör. Mást nem tudok mondani... :(
2011. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hogyan juthatok el hipnotizőrhöz? Szívesen kipróbálnám.
2011. jún. 16. 22:41
 16/28 anonim ***** válasza:
53%
Ujság, internet. De ha a szihomókusod is tud hipnotizálni, akkor az is megteszi. Csak vigyázz, nehogy kitaláljon valami kamu kórságot amivel bezárat valahova...
2011. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hipnózissal normálisan pszichiáterek és szakpszichológusok foglalkoznak, úgyhogy vissza kerültünk a kásához :)

Hipnózissal foglalkoznak mások is, egy csomó felesleges blabla-val, az necces, hogy érdemes-e élni vele.

Kedves előttem szóló! Látszik, hogy fogalmad sincsen a dologról. A pszichológus nem zár be sehova, mert nincs neki hova. Ha nagyon súlyos dologgal találkozik (ami ön és/vagy közveszélyes viselkedés lehet), akkor szól a mentőknek... (arra már nem is reagálok, hogy kitalál valamit...). Tudod mi a különbség a pszichológus és pszichiáter között BTW?

2011. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Napközben beugrottam ide, mielőtt mentem a pszicho-hoz. Mondtam neki, hogy szeretnék hipnózist, ha másért nem, akkor a kiesett idő miatt. Valakit ajánlott, a jövő hétre már időpontom is van. Nem ezoterikus embert, hanem az ellátórendszerben dolgozó szakembert (nem tudom, hogy pszichológus vagy pszichiáter).
2011. jún. 18. 01:45
 19/28 anonim ***** válasza:
Örülök!:)
2011. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
11:30 rajtad meg látszik hogy rossz a szövegértésed. :D Rájöhettél volna hogy a "bezárást" csak képletesen értettem.
2011. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!