Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy elraboltak-e az ufók?

Figyelt kérdés
A kérdés komolytalannak látszik, de nem az. Az utóbbi években egyre jobban gyanakszom. Teljesen átalakult az érdeklődésem és a tudásom, furcsa sebek voltak a testemen amikor elkezdődött. Vannak kiesett idők, amikre nincsenek emlékeim.
2011. jún. 15. 02:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Igazából ilyenkor kecskévé változol. amúgy meg viccen kívűl menj el egy pszcihológushoz.
2011. jún. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Én is tapasztaltam hasonlót, nagy mennyiségű alkohol elfogyasztása után. Teljesen átalakult a tudásom, továbbá másnap sok mindenre nem emlékeztem és furcsa sebek voltak a testemen.
2011. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Ha tudod, hogy vannak kiesett emlékeid, akkor azok nem nagyon „eshettek ki”, ugyanis máskülönben nem emlékezhetnél azok hiányára. Érzékcsalódás lehet. A sebeket pedig okozhatja alvászavar: nekem is volt egy olyan csajom, aki amíg együtt voltunk többször is elvert álmomban, aztán meg reggel nem hitte el, hogy fogatlan vagyok. :)=)
2011. jún. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%

szerintem kellet volna látnod őket, de ha nem akkor elkell menni hipnozisra és ott elő fog jönni az emlék.

elöző 3 hozzászolonak üzenem, hogy a kérdező komolyan kérdezi, ti meg komolytalanok vagytok mint mindig

2011. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha az UFÓK elraboltak, könnyen lehet, hogy annak érdekében, hogy ne csinálj zűrt, vagy valami hasonlót (vagy csak a saját érdekükben, a titoktartás végett) törölték az emlékeidet, amik benned maradtak akkor, amikor és amit átéltél.


Hogy most emlékszel a hiányukra (csatlakozva az előző válaszolókhoz), az természetes, ugyanis az emberi elme határtalan és furmányosan csavaros :-D Szóval lehet, hogy érzed azt, hogy valami (alias: eltűnt emlékek) hiányzik belőled... és ennek a hiányát érzed. Hogy honnan tudhatod, hogy elraboltak-e vagy sem, nos... én egy-két módszerrel magamhoz hívnám őket.


Például majdnem minden este kiülnék valahová a szabad ég alá, nézném a csillagokat és nagyon erősen koncentrálnék rájuk. Tuti, hogy figyelnek minket, és amikor alkalmasnak tartják az időpontot, egyszer "újra" meglátogatnának (hála a kitartásodnak:)

2011. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mikor kezdődtek ezek a dolgok?
2011. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
Szintén hipnotizört javaslok. Amúgy ha tényleg elraboltak, lehet hogy benyomkövetöztek. Úgy hogy javaslom visgáld át magad kemény kicsi pontok után. De javaslom mielöt még eljutnánk az Orion csillagrendszerbe, hogy rakj kamerát éjszaka a szobádba, nem-e csak alva jársz, és úgy szerzed a sebeket. Az emlékezet kiesésre pedig neurológiai kivisgálást javasolnék. Ha mind kettö negatív lesz, akkor irány a hipnotizör.
2011. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem túl ezoterikus de talán valósághűbb ha megkérdezem, arra nem gondoltál, hogy esetleg pszichés gondjaid vannak? :S Skizofréneknek nincs betegségtudata, és sokszor ufókra gyanakodnak.
2011. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. Hogyan tudnék eljutni hipnotizőrhöz? Pszichológusnál már voltam ezzel. A pszichológus is egyből skizofréniát emlegetett, mert az ő nézeteibe ez illik.

Az egész kb. 7 éve kezdődött. Előtte nem értettem komolyan a természettudományokhoz. Egyik pillanatról a másikra hirtelen megsokszorozódtak az ilyen jellegű ismereteim. Nem csak így érzem, hanem racionális módon bizonyítható (pl.: osztályzatokkal - elkezdtem ilyen jellegű képzést).

A skizofréniát azért zárom ki, mert a pszichológus első ötlete volt. Ő ott csücsül az irodájában, bejön egy idegen és azt mondja "elraboltak az UFO-k". Megértem, hogy első reakciója ez.

2011. jún. 16. 08:07
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ufós dolgok miatt mondhatta hogy skizo vagy hanem a idő kiesések miatt. Ez egy nagyon tipikus tünet. Ahogy az is, hogy nem vagy tisztába a betegséggel. Szerintem hinned kéne neki, nem véletlenül szakember :S Valamint szerintem több ráció van abban, hogy beteg vagy, minthogy elraboltak az ufók.


Legalább próbálj meg visszamenni hozzá, és kezeltetni magad. Ez nem játék. (tudom itt az ezofanok majd leszólnak majd, de szerintem ha van racionális magyarázata egy dolognak először azt kéne kivizsgálni, és utána áttérni az ezoterikus gondolkodásra. És ilyen betegség bizonyítottan van, nem kéne az ufókra fogni.)

2011. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!