Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Neptunuszon élnek a Vendenek?...

Neptunuszon élnek a Vendenek? (ufók, földönkivüliek)

Figyelt kérdés
Legjobban 404 véleménye érdekelne,hogy hallot e már róluk!?
2011. jún. 7. 16:26
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Kössz kérdező, jó volt olvasni a kérdésedet, illetve a megjegyzéseidet, kicsit feldobta a napomat, csak nem értem, miért az Ezotéria rovatba tetted be, amikor van vicckategória is xD

Akinek csak tudom, megmutatom ezt, mert nem akarják elhinni, hogy milyen emberek is léteznek. :)

További szép napot!

2011. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Miért kell baszogatni a kérdezőt?:O

Meg mi az hogy a Nasa már csak ha baktériumokat talál már azt közzéteszi,megosztja velünk stb.Nasa azt állítja nincs élet a Holdon,viszont az egyik asztronauta Buzz Aldrin már kitálalt.És nem ő az első!


[link]

2011. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 potion ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: tegnap 20:11

Kedves kérdező! Látom annyi eszed van mint egy marék hangyának. Te most egy rakat badarságot állítottál. Egy csomó csillagászati kisérlet/megfigyelés alapján be lehet bizonyítani a bolygó sűrűségét összetételét stb.

Na de te azt állítottad hogy tenger van rajta. Remélem tudod-e hogy azért nem nagyon találtak még ekkora bolygókat mert ekkora tömegnél a bolygót szétszakítaná a saját gravitációja. És ha nem hiszel el semmit a NASA-nak akkor honnan tudod hogy van Neptunusz? Jupiter? Plutó? Voyager-ek? Androméda Galaxis? Hmmm? Jaaaa, hogy 404-nek hiszel.... az mindjárt más


Ja és csillagásznak készülök.

2011. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

18:55 os


neked tenyleg a scifimagazin a orrasod te egyszeru leny?


akkor mar miert nem a dormogo domotor.



setet vagy nem kicsit. nagyon.


itt van neked buzz aldrin sajat szajaval mondja el h mit lattak :


http://www.youtube.com/watch?v=E7RUwbqrO08


remelem az angol is megy nem csak a meseolvasas.



a kerdezo meg szora sem erdemes annyi fszsagot hord itt ossze

2011. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

22.48-as

Remélem te meg megnézed ezt a videót,meg még sokan mások és elgondolkozol 1kicsit.

2011. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
2011. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

"neked tenyleg a scifimagazin a orrasod te egyszeru leny?"

"setet vagy.nem kicsit nagyon"


Az ilyen mondatok után szembeötlő hogy bezzeg te 1nagyon intelligens "lény" lehetsz!XDXD

2011. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
MÉG SZÉP...Most is innen írok..Hivatásos Venden vagyok :):):..Vigyázz meek érted a Földre! :D
2011. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Szerinted erre ki fog majd értelmes választ adni? Max. az, aki ott él, de ennek azért ezért csekély a valószínűsége.........
2011. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:

Szia!


1. Te miért is hiszel 404-nek? Találkoztál vele, netán ismered őt? Honnan tudod, hogy ő igazat mond-e?


2. A Neptunuszon nem víz van!!

A víz sűrűsége: 1g/cm3.

A sós víz sűrűsége: kb. 1,1g/cm3.

A Neptunusz átlag sűrűsége: 1,638 g/cm3


Ha víz lenne ott, akkor az átlag sűrűség közelítene az 1g/cm3-hez.


3. A Neptunusz egy gázóriás. Nem értem, miért nem hiszel az "amatőr" csillagászoknak sem. Nem hülyék.


Sőt tudod mit! Biztos a környéketeken is van valamilyen "csillagászati kör" (nem tudom, hogy hol laksz). Szóval, tájékozódsz róluk, hogy hol, mikor lesznek, és szépen kiballagsz hozzájuk. Megkérheted őket (ha tiszta az ég és látható), akkor mérjék be (keressék meg) és mutassák mg neked a Neptunuszt és meséljenek róla. Faggasd ki őket!

Ha ezzel meg vagy és láttad is a bolygót, kérlek számolj be arról, hogy mi is az.


4. Szerintem, ha oda mennél NASA bácsihoz jó sok pénzzel, biztos építenének neked egy szondát, amivel kémlelheted a "Vendjeidet". Kérlek képeket azért ne felejts el küldeni ( ha lehetne a fórumra, mert szeretném, ha mindenki látná )!


5. Ha idegen lényeket keresel, akkor nézz valami szilárd és "stabilabb" bolygót ( nehogy a nyomás összeroppantsa a vendjeidet és a szél se vigye el ).


Nem poénból írtam, ezt. Fogalmam sincs, hogy ki tömte meg a fejedet ilyen dolgokkal.

DE! HA BÁRMILYEN BIZONYÍTÉKOT TALÁLSZ A VENDEKRŐL, AKKOR MÁR "MÁSRÓL BESZÉLÜNK". Ez lehet egy kisebb érv is. Csak igaz legyen!


Üdv!

2011. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!