Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Neptunuszon élnek a Vendenek?...

Neptunuszon élnek a Vendenek? (ufók, földönkivüliek)

Figyelt kérdés
Legjobban 404 véleménye érdekelne,hogy hallot e már róluk!?
2011. jún. 7. 16:26
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

"És, ha én most azt mondom, hogy a Hold-on is van élet, akkor az is igaz? Hát nem, de ezt is biztos jobban tudod."


További szép napot!


A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:59


Hát igen elárultad ,hogy amatőr vagy! Meg is látszik és a többi csilagásszal együtt! Míg nem járt ott senki addig nem kell ilyet nyilatkozni, meg ha azt gondolod h össze"roppanna" ott az ember meg akármi más ,akkor ezt azért mondod mer bebizonyitották. Én ugy tudom h oda még gépet meg semmit nem küldtek oda. Akármilyen gépet odaküldhenének és megnéznék h összeroppan e vagy sem, kamerával 1ütt. ÉS ha ezt megcsinálják akkor fogok nektek igazat adni!

2011. jún. 8. 19:20
 32/57 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Neptunusz sincs. Én még soha nem láttam. Meg a NASA-t sem. Sőt, szerintem az USA sem létezik. Majd hiszem, ha látom.

Ja hogy vannak róla fotók? Az lehet Photoshop is. Sorry, én csak a saját szememnek hiszek.

2011. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 8. 19:38
 34/57 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Rajtad meg látszik, hogy nagyon nem értesz ehhez. Szerinted megépítenének egy szondát és elküldenék a Neptunuszra csak azért, hogy megsemmisítsék? Elég értelmes lenne... És látom azt sem tudod, hogy mi az az "amatőr" csillagász... az amatőr csillagász azt jelenti, hogy van egy távcsöve és észlelni szokott, de nem űzi profi szinten és nem ez a munkája. Visszatérve az összeroppanásra, ha azt mondom, hogy egy mogyoró összetörik egy 6 tonnás vasdarab alatt (mondjuk 2m-szer 2m-szer 2m-es), akkor nyilván azt is elhiszed. Ezen logika mentén haladva, ha a Neptunusz magján akarnál járkálni, akkor igen csak nagy nyomás nehezedne rád. Ezt egy épp eszű ember belátja. És nem kell ahhoz járkálni rajta, hogy lássuk, hogy a nagy része gáz vagy szilárd anyag... És csak elmondom, hogy már küldtek ki szondát a naprendszerből és ezzel csináltak szép részletes fényképeket a Neptunuszról. (Voyager-program)


További szép napot és várom a válaszod!

2011. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Ja igen! Valamit kifelejtettem: a Jupiterre küldtek már szondát, a Galileo-t, ami becsapódott (behatolt a légkörbe és összeroppant) a Jupiterbe, és mivel az is gázóriás, így valószínüleg a Neptunuszon is ez történne.


További szép napot és még mindig nagy érdeklődéssel várom a válaszod!

2011. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

És csak elmondom, hogy már küldtek ki szondát a naprendszerből és ezzel csináltak szép részletes fényképeket a Neptunuszról. (Voyager-program)


Szép részletes kép. linkeld már be, mert csak a neten a bolygót lehet látni, hogy kék.

2011. jún. 8. 19:58
 37/57 anonim ***** válasza:
Igen... Én nem értelek téged... Mire számítasz? Hogy majd a magját is lefényképezik? Vagy arra gondoltál, hogy repüljenek bele és a kék gázt belülről fotózzák le?
2011. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Akár a légköréből foto is elég. Vagy ti azt hiszitek h már egyből a mag lessz ott?

Ám ti meg ne higgyetek el mindent! Mindvégig be vagyunk csapva! Még a Holdról is olyan fotokat mutattak, hogy felszine szürke. Közben nem mindenütt!!!!!!!!!!!!!

Szóval távcsővel nézték a Neptunuszt, azzal még a bolygó belsejét nem látták! Lehet van óceánja ami fullra bevan fagyva. Óriásbolygón bármi lehet.

2011. jún. 8. 20:11
 39/57 anonim ***** válasza:

A Hold felszíne nem mindenütt szürke? Akkor ahol nem, ott milyen? Szerintem te még nem fogtál a kezedbe távcsövet.

És melyik kormány és mit titkol el? Amikor a NASA azt hitte, hogy baktériumokat találtak, akkor azt rögtön villággá kürtölték! Én még azt nem értem, hogy te miért hiszed azt, hogy ahol élet van, ott értelmes az az élet? Mert inkább a baktérium szinttű, kicsit fejlettebb élőlények lehetnek többségben az univerzumban.


További szép napot!

2011. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

Es azert kek a Neptunusz mert a metan elnyelni a fenyeket a napbol es hidrogen es heliumbol all az egesz.Nem hiszem hogy a hasonlo eletforma lenne ott mint mi...es meg valami a Voyager-2 tobb mint 2000km/h halado szeleket talalt ugye milyen jo lenne ott elni???kedves Ezosok ?


[link] ezt olvasd vagy nezd a nat-geot...de tenyleg most en sem hiszem el hogy letezik Kina vagy Oroszorszag vagy hogy barmi mas.Mert nem lattam de jo filozofia le a kalappal...

udvzolettel...

2011. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!