Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Neptunuszon élnek a Vendenek?...

Neptunuszon élnek a Vendenek? (ufók, földönkivüliek)

Figyelt kérdés
Legjobban 404 véleménye érdekelne,hogy hallot e már róluk!?
2011. jún. 7. 16:26
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

Ja igen es Rongen sugarakat hasznalunk komunikaco kozvetitesere amit ti nem vesztek

es a Masodikvilaghaboruban a nemetek vetek fel velunk legeloszor a kapcsolatort es ezert tudtak megepiteni a Naci harangot amit az amcsik eloptak es rosveltben lezuhant me balf*szok az amcsik

A kormanyok mar tudnak rolunk de nem szolnak csak keszulodnek h hatha megoldhatjak bekes uton de nem fog menni azt garantajuk

2011. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy 17:37 írja. A rossz helyesírása betudható annak, hogy a vendel nyelvben nincs megkülönböztetve a j és az ly, és még nem sikerült tökéletesen elsajátítania a földi nyelveket.
2011. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

17:47 hogy jote ra h nincs elkulonitve a j es az ly???

mijen profi urkutato vangy

2011. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

**milyen XD

aszem igy irjak

2011. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Igazából a Naprendszer összes bolygóján van fejlettebb életforma, mint a Földön.

A Merkúron a traonok, a Vénuszon a pluxinerek, a Marson a reddingek (itt egyébként betelepült szürkék és reptoidok is vannak), a Jupiteren a klankománok, a Szaturnuszon grehuálok, az Uránuszon a muzzolók, a Neptunuszon pedig a qwertek élnek (nem tudom, honnan vetted, hogy a vendenek)... A fejletlenebb életformákat meg meg sem említem. Hogy a Plútón van-e élet, arról nincs tudomásom. A gumhódok, guajmánok, lumbulábiak és krixkraxok is létesítettek kisebb telepeket különböző holdakon, azt most pontosan nem tudom, melyik hol. Van még egy meglepő dolog. AMerkúron élő traonok annyira fejlettek, hogy a Napra is el tudnak jutni anélkül, hogy bármi bajuk lenne, természetesen gépekkel.

2011. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
Mindegy ki mit mond de tudom,hogy pozitiv nép! És azis biztos,hogy Neptunuszon vannak.
2011. jún. 7. 23:43
 27/57 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, miért állítod ezt ilyen biztosan?
2011. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Dien ha hiszel bármilyen természetfölötti lényben és bennem is akkor elhiszed. Ám küldtem egy e-mail-t neked!
2011. jún. 8. 00:06
 29/57 A kérdező kommentje:
Ám Dien énis ilyenkor viszakérdezhetek, hogy miért vagytok olyan biztosak abban, hogy nincs ott élet?
2011. jún. 8. 00:18
 30/57 anonim ***** válasza:

Hogy miért? Hát azért mert egy gázóriáson nincs szilárd talaj, max. csak a magja, ahol viszont akkora a nyomás, hogy ha hirtelen oda kerülnél, akkor egy tízezred másodperc alatt egy pontba nyomódnál össze... És szerinted a csillagászok miért hazudnának? Azért, mert pár ezo-s azt mondja? És én, mint amatőr csillagász, én is hazudok? Ja és ha ennyire okos vagy, akkor azt is tudod, hogy a gázóriások holdjain valószínűbb az élet, mint ott... De te ezt biztos jobban tudod, meg 404 is...

És, ha én most azt mondom, hogy a Hold-on is van élet, akkor az is igaz? Hát nem, de ezt is biztos jobban tudod.


További szép napot!

2011. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!