Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Neptunuszon élnek a Vendenek?...

Neptunuszon élnek a Vendenek? (ufók, földönkivüliek)

Figyelt kérdés
Legjobban 404 véleménye érdekelne,hogy hallot e már róluk!?
2011. jún. 7. 16:26
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
A neptunuszon nem él senki.
2011. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
Én csak vendekről tudok, ők a Muravidéken (Prekmurje) élnek.
2011. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

"raptorJesus válasza:


A neptunuszon nem él senki"


Teis túl okos lettél,gondolom jártál ott a NASA-val együtt.

2011. jún. 7. 16:37
 4/57 anonim ***** válasza:
71%
A Neptunusz gázóriás... te is nagyon okos vagy.. :D
2011. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

"A Neptunusz gázóriás... te is nagyon okos vagy.. :D"


1.Teis tul okos vagy, elhiszel mindent amit a wiki megir meg a tudos emberek akik sose jártak ott.

2.képről ezt nem lehet megállapítani,hogy gázóriás-

3.sok a téveszme.Sok az átverés.

2011. jún. 7. 16:46
 6/57 anonim válasza:
Nos a Neptunusz nem gázóriás. Tudtommal az egész területét víz borítja, TALÁN élhetnek a vízben baktériumok de mivel nincsen belélegezhető levegő és talaj nem non van rajta, nem hinném hogy élhetne rajta bármi is!!!
2011. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
86%
El kell keserítselek, de nem kell ahoz a bolygón járni, hogy megállapítsuk hogy gázóriás-e. Ugyan "én sem jártam még a Nasa-val együtt" a neptunuszon, de végeztem amatőr csillagászati megfigyeléseket, és bizonyítani tudom, hogy a Neptunusz gázbolygó. A Neptunuszon kialakuló értelmes életforma (ami nincs) hidrogén/hélium kombinációt lélegezne, lapos lenne, és a viharok hátán repülne. Mivel táplálkozna? valószínűleg más neptunuszi élőlényekkel. kialakulhattak például a neptunuszi "repülő növények", melyek a metánt képesek szerves anyaggá alakítani. Esetleg a faj amiről beszélünk maga végzi ezt a bizarr táplálkozási formát. Ha van valamilyen értelmes élet keresel a naprendszerben a földön kívül, javasolnám a Szaturnusz titán nevű holdját, ahol a legnagyobb az esély rá.
2011. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
hol máshol?
2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Nem lehet megállapítani ha csak ott jársz. Attól,hogy könyvből megtanultad, hogy vlk távcsővel ezt vagy azt látja akkor az azt jelenti, hogy gáz eredet.

Ez badarság és mind1 mit irtok. Már csak 404 re várok és kész.

2011. jún. 7. 17:03
 10/57 anonim ***** válasza:
88%
Te rettenetesen buta, és maximum 12 éves lehetsz, ugye tudod? :D
2011. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!