Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 van ezen a videon?

404 van ezen a videon?

Figyelt kérdés

Mondtátok hogy keressem meg azt amit feltöltött magáról, azt az interjút amit leadtak a tévébe. Megtaláltam, úgy néz ki mint ahogyan leírta, ugyanaz a történet. Mit kell ezen titkólni ?


http://www.youtube.com/watch?v=5OWuXD5clOs


2011. máj. 13. 23:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 39%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:25


"Akkor ha ez igaz már eleve nem lehet fogyatékos lipótmezei mert egy olyan nem tudna feljönni mivel úgy nehéz feljönni több nikkel. "


Egyrészt még ő mondta régen, mert másik maillel levelez mint amivel ide 404-el regizett és egy anoním nickel mondta el, ez még nem lenne baj. Na az aztán igen érdekes, hogy ne tudta feljönni valaki 2 nickel HAHA Akárhánnyal fel lehet jönni. Akármennyivel. Énnem mondtam, hogy értelmi fogyatékos ezt ő mondta másokra, pedig nem is ismeri őket.


"De volt már hogy nappal írt és mondta is hogy ritkán muszáj neki nappal is fenn lenni mert a hivatalok éjjel zárva vannak"


Azt, hogy szegény embernek nappal ki kell menni és nem aludhat akkor is, az nem jelenti azt hogy akkor is tevékenykedik, mint a videos őszes Telkes.


""Ő olyan ember aki szórakozik másokon. Mindíg elcsepegtet valami hülyeséget olyan lényeges dologról ami sokakat érdekel, de persze nem magyarázza el."

Elmagyarázza csak valaki nem érti meg. Lehet hogy szórakozik másokon de te ezt honnan tudnád? "


Jól ismerem a hozzászólásokat, mert toplista első vagyok és mindent elolvasok és megválaszolok. Sokszor tettek fel kérdést 404-hez, de ő letójja mindet, pedig ő hozta fel ! most milyen dolog ez ? Semmibe veszi az embert. Mi lenne ha összevissza elhintenék bizonyíték vagy magyarázat nélkül dolgokat és ha kérdeznétek figyelmenkívűl hagynám. Mindíg felvet valami olyan dolgot, ami mindenkit nagyon érdekel, de ha kérdezik felőle nem válaszol semmi, biztosan ezen élvezkedik.


Már sok ilyen kérdés volt, hogy mi az a straubinger, vagy kik a 13-asok, meg volt egy Árpi téma is. Árpi azt írta valahol, hogy 404 tárgyal valakikkel a 2012-es invázió kivédésére, mondjuk ez utóbbi ténleg hülyeség, de az első kettőre nem válaszolt semmit sem, meg volt még más kérdés is.


"Mutasd már meg nekem hol írt ilyet hogy fél a titkosszolgálattól? "


Még tavaly írta, hogy usában mobilnete lenne, mert fél a titkosszolgálatoktól, de magyarban a kutyát nem érdekli mit ír össze. Usában egy hajléktalannal vásárolna mobilnetet, hogy ne jöjjön rá a kormány ki is ő ! :LOL

Amúgy mobilnethez is lakcímet kell bejelenteni. Utcasarkon nem fogják kifizetnia számlát.


"Egy lipótmezei nem tud több nikkel feljönni"

Honnan tod, az vagy ? Hogyne tudna ? Ha egyel tud, akárhánnyal megy neki.


"Mutass egyetlen egy választ amibe hülyeséget írt"

Összes.

Nekem semmi bajom vele, de nem kéne antiszociálisan összetrollkodni a rovatot már mindenki róla kérdez.

2011. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem mobil modemes internetem van. Nem az én nevemre van és amúgy se jön a számla házhoz mer már kivan fizetve 2 évre előre. Akkor ilyenkor mi van?
2011. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

[link]


itt a kő XD komolyan azt hiszitek hogy mutat bármilyen bizonyítékot? XD még sose tette. (nem ócsárolni vagy sértegetni akarom, de még tényleg nem mutatott fel semmit)

2012. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!