Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 van ezen a videon?

404 van ezen a videon?

Figyelt kérdés

Mondtátok hogy keressem meg azt amit feltöltött magáról, azt az interjút amit leadtak a tévébe. Megtaláltam, úgy néz ki mint ahogyan leírta, ugyanaz a történet. Mit kell ezen titkólni ?


http://www.youtube.com/watch?v=5OWuXD5clOs


2011. máj. 13. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő. Én ismerem élőben. Most lelepleződött:(
2011. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

bmeg ne, ne, ne. hagyjátok már abba a rohadt 404-ezést.

mellesleg nem lehet 404, ez az ember azt se tudja mi a számítógép

2011. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos forrásból tudom, hogy az ott egy krixkrox akit meglátogattak a gajmánok.
2011. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Aztat honnét tudod hogy az az ember nem tud számítógépet kezelni, azt sem látni hogy alien rokonai vannak... majd azok beüzemelik neki:D
2011. máj. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
de oda vagytok ezért a fogyatékos 404 ért!!! mit tett le ő az asztalra!!!! a sok hazugságot nektek!!!!!! mert én még nem láttam egyetlen egy bízonyitékott sem tőle!!! csak a sok hantását!!!
2011. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
ki kezdte el ezt a hülye 404-et? na !!! HAGGYÁTOK ABBA!!
2011. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
404 egy 53 éves külföldi származású férfi. Felesége és gyerek nincs egyedül él Plútó nevű vizsla kutyájával. Pályáját Los Angelesben kezdte és diplomáját belgyógyászati szakon New Yorkban szerezte meg. Orvosi engedélyét visszavonták valami miatt de azt nem árulta el mér. Arizonában élt szerelmével egy szép barna hajú szintén orvos végzettségű nővel kb. 15 évig. A szerelme elhagyta őt mer valami titkos társaság zaklatta 404et telefonon majd később már a személyesen is lakásukat is felkeresték és földönkívüli lényekkel kapcsolatban kérdezősködtek. 404 Magyarországra menekült és megváltoztatta a nevét. Barátnője, felesége nincs mer egy nő se viseli el azt hogy földönkívüliekkel beszélget telepatikusan. Jelenleg kétszeres cégtulajdonos de azt nem tudom h hol és milyen cégek mer azt nem árulta el csak annyit hogy az egyikben gyógyhatású bio készítményeket gyárt és forgalmaz és drogériáknak árulja őket. A másik meg egy építkezési cég amibe 56 embert foglalkoztat. Okleveles természetgyógyász. Fiatalkorában sportolt, boxolt. Hát ennyi.
2011. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Én tudom hol lakik - Lipótmezőn!

2011. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én az ügybe írtam kerestem meg hogy miket eszik ha húst nem. És válaszolt h miket eszik. És tud főzni mosni takarítani magának úgy hogy értelmes ügyes hapsi. Ari lehet. Kár h öreg hozzám :(

amúgy a 11:29 es nem viccelt.

2011. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!