Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 van ezen a videon?

404 van ezen a videon?

Figyelt kérdés

Mondtátok hogy keressem meg azt amit feltöltött magáról, azt az interjút amit leadtak a tévébe. Megtaláltam, úgy néz ki mint ahogyan leírta, ugyanaz a történet. Mit kell ezen titkólni ?


http://www.youtube.com/watch?v=5OWuXD5clOs


2011. máj. 13. 23:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igen, ő az..

Csak nem beszélt a Krix Kraxokról, mert akkor még nem ismerte őket.

Nem értem mért nem lehet leszállni róla, mert már kezd unalmas lenni ez a 404-ezés mindig.

2011. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11:29 elárulnád mindezt honnan tudod ilyen jól?
2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én még a 11:29 es től is többet tudok róla! De nem írhatok le semmit mert megígértem neki és nem akarok csalódást okozni mert sztm tudja ki vagyok. A jó tulajdonságai hogy jó szívű, erős és okos egyben. De ez tényleg így van. Hát van rossz tulajdonsága is mert hát kinek ne lenne ugye mindenkinek van. Mondjuk a lakására nem akart elvinni és ez kicsit rosszul esett mert kíváncsi lettem volna hol lakik na mindegy hagyjuk.
2011. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

404 azt írta, hogy nem rakott fel magáról videot. Az a tag nem lehet ő, mivel 404 nappal alszik , csak este él.


Ő olyan ember aki szórakozik másokon. Mindíg elcsepegtet valami hülyeséget olyan lényeges dologról ami sokakat érdekel, de persze nem magyarázza el. Mikor kérdezik felőle, akkor meg hallgat és közben ezen élvezkedik, anonym másik nikkel jár fel állandóan.


Olyanokat ír, hogy fél a titkosszolgálatoktól stb, nem mintha bármilyen normális embert érdekelne. Akkor a lipótmezőre járnának a nemzetbiztonságiak állandóan, hogy a benntlakók segítsenek elmondani, hány űrhajó kering a föld körűl.


Összefoglalva, 404 nem tudja, hogy a hülyeségnem is van határa. Akik meg kedvelik és igaznak hiszik, még nem olvastak pszichológia könyvet :D

2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Liza von Staunhoff te ezeket honnan veszed? Hogy 404 másik nikkel jön fel? Akkor ha ez igaz már eleve nem lehet fogyatékos lipótmezei mert egy olyan nem tudna feljönni mivel úgy nehéz feljönni több nikkel.


"404 azt írta, hogy nem rakott fel magáról videot. Az a tag nem lehet ő, mivel 404 nappal alszik , csak este él." Ebbe igazat adok! De volt már hogy nappal írt és mondta is hogy ritkán muszáj neki nappal is fenn lenni mert a hivatalok éjjel zárva vannak.


"Ő olyan ember aki szórakozik másokon. Mindíg elcsepegtet valami hülyeséget olyan lényeges dologról ami sokakat érdekel, de persze nem magyarázza el."

Elmagyarázza csak valaki nem érti meg. Lehet hogy szórakozik másokon de te ezt honnan tudnád? Van rá bizonyítékod? Mert ha nincs akkor ez csak vádaskodás!


"Olyanokat ír, hogy fél a titkosszolgálatoktól stb, nem mintha bármilyen normális embert érdekelne."

Mutasd már meg nekem hol írt ilyet hogy fél a titkosszolgálattól? Mert én pont az ellenkezőjéről tudok.


"Akkor a lipótmezőre járnának a nemzetbiztonságiak állandóan, hogy a benntlakók segítsenek elmondani, hány űrhajó kering a föld körűl."

Egy lipótmezei nem tud több nikkel feljönni.


"Összefoglalva, 404 nem tudja, hogy a hülyeségnem is van határa. Akik meg kedvelik és igaznak hiszik, még nem olvastak pszichológia könyvet :D"

Mutass egyetlen egy választ amibe hülyeséget írt!

2011. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nah mivan 404, kivédted magad? :)

Szép próbálkozás. Amúgy Lizának sok dologban igaza van. Ő így ismer(i) őt(téged), s ez a véleménye róla(d). Amúgy meg 1 404 "mániákus" ennyire nem védené ki őt.. Hacsak nem az élettársa vagy, mert akkor ismerhetnéd ennyire.

2011. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok 404! mért nem hiszitek el? Ez most komoly! És kivédem magam mert imádom magam ez a 26. nikkem amivel feljöttem ma :D

ja és a liza is én vagyok! Csak magammal beszélgetek :D

2011. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom mert én vagyok 404 és hagyatok békén mert sírok! ühűűűű


Ez vagyok én:

http://www.youtube.com/watch?v=tU1g2sd-BRg&feature=related

2011. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 404 ***** válasza:
77%

Dehogy jövök fel másik nikk névvel nekem egyel is bőven elég, sokszor úgy érzem ez az egy is sok mert olyan butaságokat kérdeztek. Szeretlek titeket ha gyűlöltök akkor is mert még gyerekek vagytok és azért is mert nem tehettek róla hogy ide születtetek erre a világra, mert a gyűlölet nem belőletek származik hanem a világ változtat titeket haragossá. A kérdező is valójában mély érzésű, kedves és ártatlan, csak az itteni világ hozta ki belőle a negatív érzelmeket és gondolatokat. Ezért nem is tudnék rá haragudni. Sőt, tiszta szívből szeretem, mert szeretem az embereket!

Rajtam keresztül mennek a negatív érzelmek és gondolatok. Ha ettől őrült vagyok számotokra, ha bolond az aki pozitívan gondolkodik, akkor én legalább boldog bolond vagyok. :)

2011. máj. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

404 nagyon szépen kérlek mutasd meg azt a zölden világító követ! Belehalok ha nem láthatom! Kérleeeek!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1800..

2011. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!