Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

ti beveszitek azt hogy 3 űrhajó közeledik felénk?


[link]


itt leírják ha valaki nem tudná!

én személyszerin nem hiszem el!


2011. ápr. 26. 22:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hát én annyira nem, de örülök hogy te igen:) jó ha az ember hisz valamiben, akár jó akár nem.
2011. ápr. 30. 20:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Hallod nem csak 3 űrhajó volt hanem egy egész hadsereg és mind hozzád jött csak nem találtak.
2011. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Az a kép az újságban melyik filmből van?
2011. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

de azt ugye egyikőtök sem hiszi hogy ebben a 250 billó fényév átmérőjű világegyetemben csak mi vagyunk egyedül emberek?


bár mondjuk ez nekem is külnönös(mármint ez az űrhajó dolog, de nem lehetetlen)

2011. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"de azt ugye egyikőtök sem hiszi hogy ebben a 250 billó fényév átmérőjű világegyetemben csak mi vagyunk egyedül emberek?


bár mondjuk ez nekem is külnönös(mármint ez az űrhajó dolog, de nem lehetetlen)"


250 billió fényév átmérőjű?! Erről én még nem hallottam... A mai ismert világegyetem 13,7 milliárd fényév sugarú, azaz 27,4 milliárd fényév átmérőjű.

A világegyetemben pedig mi vagyunk egyedül emberek. ha arra gondoltál, hogy egyedül vagyunk-e, akkor a válasz nem. De azoknak a lényeknek nem 2 kezük, 2 lábuk, 1 fejük, stb. van, hanem teljesen máshogy nézhetnek ki.


A három tárgyról: azt állították, hogy a SETI "teleszkópjai" fedezték fel őket, de ez hülyeség.

A SETI csak a rádióhullámokat figyel, rádióteleszkópokkal, amikkel nem lehet lefényképezni ilyen tárgyakat...

2011. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 B. Elek ***** válasza:

amúgy milyen technikai fölényük lenne?

ha hódító szándékkal jönnek megmutatjuk hogy mire képes SP, Justinbeiber, RebbecaBlack, stb..

ha meghallják ezeket tuti elmegy a kedvük a háborútól

2011. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

04-28 00:38-nak jegyezném a következő meglátásomat ha tényleg így lenne akkor kijelenthetnénk h végünk van ha megnéznék mennyien éheznek meg mit csináltunk itt ezen az átok verte bolygón.Am meg a sumérok se voltak hülyék...elvben az 1. civilizációk között volt.

Jönnek, jöjjenek semmi sem örök ha meg át cseszés az egész akkor nem csoda h asse hiszik már el ami kézen fogható bizonyíték lenne.

Sztem következtetésed elfogatható(ha jönnek vkik ugye bár) a maják is lejegyezték h ha jönnek vissza az istenek vagy megváltják fajunkat vagy elpúsztítják.

Akár hogy is sztem minden lehetséges az a baj h többet hazudnak ezek a mocskok mint sznek...szóval komolyan mondom nem tudom hogy miben higgyek már.

2011. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

06-27 20:01


Én sem gondoltam teljesen komolyan...

Jó egy kicsit izgat, hogy lehet, hogy van valami igazság alapja.

De most komolyan, mi az, hogy napra pontosan megmondják, hogy mikor ér ide?

2011. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem nagyfokú önámítás lenne azt gondolni, hogy egyedül van az emberiség az egész univerzumban. Én személy szerint "csak" 2 ufo-t láttam, csillagok nélküli, felhős égbolton 2 fényes valami össze-vissza mozgott, a színét és az alakját változtatva, teljesen hangtalanul manőverezett.

Szerintem, ha megtámadná az emberiséget egy (vagy több) földönkívüli faj, elég kevés túlélő lenne, legalább is a mostani több milliárd emberhez képest néhány millió.

Ebben az a jó, hogy csak találgatás, bízzunk a Jóistenben és éljünk addig is vidáman!

2011. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!