Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

ti beveszitek azt hogy 3 űrhajó közeledik felénk?


[link]


itt leírják ha valaki nem tudná!

én személyszerin nem hiszem el!


2011. ápr. 26. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát nem!
2011. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hála istennek továbbra is vannak jó fantáziával megáldott emberek a világon :DDD Azt meg majd meglátjuk mi lesz 2012-ben, eddig majdnem mindegyik évre ki volt hirdetve a világvége :P
2011. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

> ti beveszitek azt hogy 3 űrhajó közeledik felénk?

Nem.


> én személyszerin nem hiszem el!

Jól teszed.

2011. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem veszem be!
2011. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Honnan lehet kiszűrni mi az igaz ? Elvégre minden mindenki hazudhat, a náza is
2011. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hülyeség az egész...

Én is láttam ezekről valami képet.Egyik ilyen alakú,a másik meg olyan..Miért nem hasonló alakúak?Miért 3 különböző irányból "közelednek"?Még azt is hallottam egyszer,hogy már a Plútónál járnak..Akkor meg milyen sokkal fejlettebb civilizációról beszélünk,hogyha ezt a viszonylag "kis" távolságot 2 év alatt teszik meg?Sok itt a gyanús dolog..

2011. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 BlackSword ***** válasza:

Kezd már kicsit uncsi lenni...

De tegyük fel, hogy ET mégis visszajön... Két eset lehetséges azon kívül, hogy le se tojják a fejünket...

1) Békések, és felfedezők... Akkor minek parázzak???

2) Le akarnak rohanni... Feltehetőleg hatalmas technikai fölényük van, és reggelire megesznek... Megint felsleges parázni...


Ha lesz valami, akkor lesz, ha nem meg nem... Szerintem teljesen felesleges ezen agyalni...


Vagy az is elképzelhető, hogy találkoznak szeretett köztársasági elnökünkkel SP-vel, elolvassák a kézírását, és elmennek...

2011. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ömm, csak halkan megjegyzem: a SETI marhára rádiójeleket keres, nem pedig az űrt fényképezgeti.

Azok meg akik leírják a SETIt, hogy jaj, 50 év alatt sem talált semmi, nem értenek a dologhoz.

2011. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem:

A maják és a sumérok ismerték egymást?

2011. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Elözö vagyok.

Kicsit utánna olvastam

2 lehetöség van:


1) Minden egyes webodal hazúdik

vagy

2) Az ûrlények léteznek, tanitottak bennünket, megmutatták a technikáikat, mi lejegyeztük és a mai gépek ezek alapján készültek.

Olvastam, hogy - a majákon kivül - sok más népnek is voltak hasonló pontosságó naptáraik amik szintén a világvégét és annak elkerülését számolták.

A sumérok szerint az ürlények ″készitettek″ minket.

Meg van a te ürhajós sztorid.

Össze raktam!!!

Nem a világvégét számolja a naptár, hanem az ürlények visszatértét. Megnézik, hogy távozásuk óta mennyit fejlödtünk.


Olyan mint a SPORE címü pc játékban, mikor a dolomittal(vagy hogy is hívjákkal) felhuzól egy népet.


Öszintén, elkezdtem hinni ebben. De tényleg tök komolyan.

2011. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!