Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Árnyék szellemek/ufók mászkált...

Árnyék szellemek/ufók mászkáltak Kaliforniában?!

Figyelt kérdés

Egy biztonsági kamera rögzítette a különös felvételt, amelyet számos paranormális téma szakértője megvizsgált már. Egyelőre nem tudják, milyen lények szerepelnek a videóban. itt a link

[link]


2011. ápr. 16. 11:03
1 2
 1/19 anonim válasza:

Nem akarok trollkodni, vagy kioktatni, de ha valaki hisz az ilyenekben (én is hiszek, csak azt nem hiszem, hogy eljöttek ide valaha is), akkor az a valaki tudja már, hogy az UFO, az nem földönkívüli!!! (Unindentified Flying Objeck = Beazonosítatlan repülő objektum)

feldobom a kalapom és te azt látod, de azt nem, hogy egy kalap, akkor az egy UFO!


Ettől függetlenül szerintem kamu!

2011. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
szerintem két részeg emberke,csak az egyiken gólyaláb van a másik meg négykézláb :D:)
2011. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Első vagyok.

Másodikén jót nevettem, és lehet benne valami. :)

2011. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Második nagyon jó,én is hasonlóra gondoltam,bár amikor először megláttam mintha medve és medvebocs lenne....kac kac kac kac kac kac
2011. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ja,és persze az "UFO" szigorúan a kijelölt úton haladt...
2011. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

második vagyok:) Örülök hogy sikerült mosolyt csalnom drága arcotokra:)

Vonaltól vonalig :D:) Mert a medvebocsos,gólyalábas UFOszellem,bevan vonalazódva :D

2011. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
youtube-on nincs fent?telón nézem,é nem hozza be
2011. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Ez a videó nekem meg van telefonon jegesmedvék Kaliforniában néven.Egy haverom küldte át.Nem tudom már hogy mi lehet de hogy nem jegesmedve az biztos.A másodiknak lehet igaza csak nem épp négykézláb hanem inkább egy amerikai barom a fiát is belerángatta.
2011. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mentalist ***** válasza:

Az igaz vagy hamis paranormális akták egyik részében pont egy ilyen dögökről készült videó után nyomoztak de az egy másik felvétel volt mivel ott asszem három kifejlett jószágot látni kicsi nélkül valami pasas udvarában bóklásznak na persze ha nem átverés mind a kettő.

De azért érdekes hogy két videón is ilyen dögszik mászkálnak icaka és mind két videón kaliforniában ha jól emlékszem.

2011. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi lehet ez, de olyan, mintha 2 emberke be öltözött volna lepedőbe, s mászkáltak.. nem lehet, hogy halloween volt?


2. lehetőség: Ku Klux Klan-osok mentek vmi gyűlésre este.. a kisebbik pedig a fia lenne.

2011. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!