Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Föld tényleg csak egy...

A Föld tényleg csak egy valóságsó?

Figyelt kérdés
Minket néznek az űrlények tv-műsorként?
2011. ápr. 7. 22:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Pontosan. Felnőttek által elítélt, ámde a fiatalok körében megértésre talált alternatív műfaj, ami a fiatalkorúak a világhoz való hozzáállását fejezi ki. Ezt szebbül nem is fogalmazhattad meg. Viszont ezzel csak egy probléma van hogy az ilyenek vagy az ehhez hasonló TV műsorok csak tovább rontják a mai fiatalok.....világra az életre való meglátásaikat. Az illyes fajta "alternatív műfajú" műsorokban lezajló események sorozata amit nap mint nap néznek a fiatalkorúak a társadalom ellen való benyomásait kelti bennük ami ahhoz vezet hogy konfliktusokat teremtsen köztük még akár a jövőben is mert nem akarják elfogadni az újonnan felhozott rendszert és akarnak beilleszkedni a társadalom rendjébe. Mert az ehhez hasonló műsorok csak rátesznek egy lapáttal hogy azt csinálják amihez kedvük szottyan mert rájuk nem vonatkoznak a szabályok (elvégre azért vannak hogy megszegjük őket ez a egyik szava járásuk) illetve ne tiszteljük, lenézzük a másikat mert picivel másabb a többinél, lehurrogunk minden egyes embert aki valamiben nem ért egyet velünk és még sorolhatnám tovább is. Tudod mikor az utcán járok és hallom meg azokat a mocskos,csúnya beszédeket 10-12 évesek szájából (akiknek még úgy mond a tojáshéj a fenekükön van)elgondolkozom azon hogy még is honnan szedik ezeket? Persze a szülőktől is hallhatják de amiket olykor ők mondanak egymásnak-egymásra hát egyszerűen nem hiszek a fülemnek. Majd tudtam meg hogy van ez a mese ez a bizonyos South Park amit manapság szoktak adni a TV-be és amit sokan ügye bár nézni is szoktak és bingó, volt az egyik gyereknek egy megjegyzése (beszólás) amit nem tudtam hova rakni mert nem értettem hogy mit is jelent az a szó (ne kérdezd mi az már homályos és aligha emlékszek rá hogy mi volt az) mint említettem hogy megnéztem belőle egypár részt amolyan betekintés kép.....nos abból tudtam meg hogy honnan is van, azt hiszem egy kövér kék sapkás gyerek szokta mondogatni vagy nem tudom nem is érdekel, a lényeg hogy ezek a műsorok a fiatalok mai hozzá állását fejezi ki illetve a fiatalok a mai ehhez hasonló műsorokban látott házzá állásokkal fejezik ki önmagukat. De nem akarok evvel kapcsolatban vitába bonyolódni veled vagy akárkivel aki ezt elolvassa és nem ért egyet az állításommal, így tehát lezárva ezt a témát még utoljára szeretném azt neked elmondani hogy amiket az imént leírtam nem azért írtam mert nem tetszik vagy mert utálnám az ehhez hasonló műsorokat és mert így szeretném kiadni magamból ezt a fajta érzést, hanem csak azért mert én ezt gondolom róluk.
2011. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Lucyka drága............marha!


Semmit se tudsz róla...... csak önmagát adja. Sok valóvilágot azon belül alekinnyo eszmefuttatást nézel?

HAHA!! Tudod kit kéne megfuttatni.....téged! Kb. ezzel a kijelentéseddel legalább olyan súlyosan tévedtél mint mikor még az ember azt hitte hogy lapos a Föld.



1. Személyesen ismerem Szero-t és elhiheted hogy nem nézz ilyen f.szságokat mint a "Valóvilág" és nem érdekli hogy mit csinál odabent az a alkoholista sz.tír. Ő már azelőtt is ilyen (most a ti nyelveteken mondom) "ESZMEFUTTATÁSOKAT" produkált mielőtt elkezdődött volna a KAMUVILÁG.

2. Kérdező NE NÉZZ ANNYI F.SPARKOT!!! MERT CSAK HÜLYÉBB LESZEL TŐLE..... Hátasd dobtam a kérdésedtől most komolyan ilyen idióta kérdést feltenni na látjátok ez történik veletek ha sok f.sparkot néztek... nem tudjátok hol az eszetek. Mert nem értetek valakivel valamiben egyet még nem kell róla kijelenteni dolgokat. Muszáj volt mindezt kimondanom mert fel ment bennem a pumpa és kikellet engedni a gőzt mert nem tudjátok olykor hogy mit mondotok. XD XD

2011. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 treffhetes ***** válasza:
...és pont ezért való felnőtteknek a south park, akik elég érettek ahhoz, hogy ne abból tanuljanak beszélni. nem mondanám, hogy nagy rajongója vagyok a sorozatnak, láttam belőle pár részt, egyik-másik fogjuk rá, hogy tetszett is. tényleg van benne társadalomkritika, viszont a fiatalkorúak világhoz való hozzáállását nem fejezi ki. ha az embernek sikerül túltenni magát a szinte folyamatos káromkodáson (elismerem, tényleg nem könnyű:)), akkor azért van értelme (legalábbis némelyik résznek. bár az érthetőségbe az is belejátszik, hogy igazából amerikaiakról szól amerikaiaknak, szóval ezen a környéken kevésbé működőképes ebből a szempontból). ha elvonatkoztatunk a nyelvezetétől, kiderül, hogy nem akkora baromság, mint elsőre látszik, csak valaki ezen nem jut túl. vagy mert még nem elég érett hozzá, vagy tényleg nem tetszik neki, azért ezt is meg tudom érteni.
2011. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Felnőtteknek készült de gyerekek nézik mert ahogy LUCYKA és Szero mondta "a felnőtt társadalom által elítélt viszont a gyerekek körében megértésre talált alternatív műfaj". A Nyócker és a Macskafogó is felnőtteknek készült mégis gyerekek nézik mert ezek mesék és meséket nem felnőttek néznek hanem gyerekek.
2011. máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen valóság show , ha fejbelövőd magad akkor is túlfogod élni... Ha leugrasz egy 400 emeletes házról akkor is túlfogod élni, és nem lesz semmi bajod...


Ha megeszed a saját szíved akkor is túlfogod élni, tudod mért, mert ez az egész csak egy valóságshow.. :D

2011. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!