Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Föld tényleg csak egy...

A Föld tényleg csak egy valóságsó?

Figyelt kérdés
Minket néznek az űrlények tv-műsorként?
2011. ápr. 7. 22:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Jewsia kedvenc műsora.
2011. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%
A "South Park" (azt hiszem így kell leírni) egy komolytalan mese komolytalan emberek számára amiben mindenféle értelmetlen dolgok (cselekmények, elbeszélések, történések) zajlanak le, tehát komédia az egész és nincs semmi komolysága annak hogy megy a TV-be mert csak az ízléstelen emberek nézik és nevetnek rajta.
2011. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A kis nagyképű.
2011. ápr. 8. 20:29
 14/25 anonim ***** válasza:
lehet :D
2011. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:09


Köszönjük ezt a fantasztikus eszme futtatást és remélem k*rvára de intelligensnek tartod most magad mert te nem nézel ilyen komolytalan műsorokat:D


Mellesleg eléggé vágod azért még is, hogy miről is szól ez a komolytalan műsor:D

2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Intelligens?

Sosem mondtam magamra hogy az lennék, nem is tartom annak magam pedig tehetném ( sok mindent tudok amit mások nem...... de nem teszem, ugyanis mindenkit magamhoz egyenrangúnak tartok). Azért tudom hogy miről szól mert meséltek róla és mivel kíváncsi természetű vagyok megnéztem belőle egypár részt csak úgy betekintés képen. Hát sajnos nem sikerült elnyernie a tetszésemet ezért is írtam le előző kommentemben hogy mit is gondolok róla, persze attól mert nekem nem tetszik még másoknak tetszhet ezért tiszteletben tartom a véleményeteket arról hogy ti mit gondoltok róla. Őszintén szoktam magam minden téren kifejezni amiből bár nem gyakran de 1-2-er félreértések születnek amit nem pont úgy gondolok ahogy mások gondolják.

2011. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Jó csak te konkrétan le ízléstelemeztél meg komolytalannak tartottál minket akik nézzük, vagyis nincs szó tiszteletről.

Amúgy kb majdnem minden South Park rész egy társadalom kritika a maga műfajában kifejezve:)

2011. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szero:Egyet értek veled!
2011. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kicsit élénk a fantáziád :D
2011. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-08 19:09

vagyis Szero: Te meg túl sok Való Világot, aon belül Alekinnyo eszmefuttatásokat nézel xD

a South park egy felnőttek által elítélt, ámde a fiatalok körében megértésre talált alternatív műfaj, ami a fiatalkorúak a világhoz való hozzáállását fejezi ki. xD ezt vettem le abból a kb 5 percből, amit akkor láttam belőle amikor kapcsolgattam este a tévét vmi nézhetőt keresve xD13/L

2011. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!