Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez az égen?

Mi lehetett ez az égen?

Figyelt kérdés

Kb. egy héttel ezelőtt történt, a kutyás barátaimmal és a kutyákkal éppen az esti sétán voltunk. Egyszer csak észrevettünk az égen, egy narancssárga, gömb alakot, az "UFO-s" felvételekhez képest egy picit nagyobb volt. Elég gyors volt, és olyan volt mintha a föld felé közeledne. Én nagyon megijedtem, mert azt hittem hogy meteorit:S Imádkozni kezdtem magamban. Aztán megállt és elkezdett össze-vissza mozogni, majd hirtelen eltűnt. Nem villogott. Kizártuk a repülőt, helikopter, vadászgépet, mert nem volt hangja. Kizártuk a discofényt, műholdat, mert köze sem volt hozzájuk. Kizártuk a meteoritot, mert még mindig élünk:D

2 dologra jutottunk: vagy UFO vagy részeg repülős. Mivel az utóbbi csak vicc volt és lehetetlen, szerintem UFO volt, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.

Utólag megjegyezném, eddig nem nagyon hittem az UFO-kban!


2011. márc. 31. 09:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én 2x láttam, ugyanúgy mint te. Narancssárga, egyre közeledett, megállt, állt egy kicsit, elkezdett összevissza repkedni, aztán eltűnt. (aki még nem látott, az eltűnést nem elhalványodásnak kell érteni, hanem látszik hogy elmegy a bolygó légköréből) Ugye ti is ezt láttátok?
2011. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen!
2011. ápr. 3. 17:22
 23/34 anonim ***** válasza:

ilyet én is láttam, de ott egy egész raj volt belőlük. szinte mozdulatlanul tartották az alakzatot és lassan mozogtak, aztán csoportonként eltűntek.

képet is készítettem, ha lesz időm megkeresni, akkor feltöltöm vhova

2011. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én fehérben láttam haverommal:)

Víz szintesen ment..Össze vissza csinált kanyarokat..Este kb.11kor..Sokkal nagyobb volt a csillagoknál..Repülő nem lehetett mert nem villogott..Persze akiknek elmeséltem/elmeséltük az mind hülyének nézett.

2011. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
"Utolsó: Igen!" Én vagyok az. Tudok néhány dolgot az ufokról. Ha gondolod elküldöd az msn címedet priviben és beszélhetünk róla.
2011. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Én eközben pont az X akták zenéjét hallgattam. Szerintem minden esély megvan rá hogy földönkívüli volt.Bár a részeg pilóta sem kizárt.És én is láttam valami ilyet csak kettő volt.Piros és zöld.
2011. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
UOF=unidentified flying object=azonosítatlan repülő objektum vagy tárgy
2011. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Utolsó: na neee..
2011. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
UFÓÓÓÓÓÓÓ vagy UFI. De lehetett akár LUFI is.
2011. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Nem tudom,de én inkább a részeges repülősre gondolok xD
2011. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!