Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett tegnap este az a...

Mi lehetett tegnap este az a villogó köd az égen, éjfél előtt picivel?

Figyelt kérdés
Nem tudtam aludni, így az eget néztem, láttam pár repülőgépet, de egyszer csak megjelent egy ilyen ködszerűség, tele villanásokkal, és gyorsan haladt. Először arra gondoltam háború van, és lövöldöznek:), mert olyan volt, de nincs háború, szóval nem az volt. Esetleg viharfelhő lehetett volna, de akkor nem haladt volna olyan gyorsan. Lehet UFOk voltak?
2011. máj. 6. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy ufó volt! Mivel az ufó azonosítatlan repülő tárgyat jelent és nem tudtad azonosítani tehát ufó. Ezt mindenhova oda kell írni?:)
2011. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet épp most ért haza 404 :DDD
2011. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D:D
2011. máj. 6. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztzosan hallucináltál. Meg esik az ijen, ha más is látta volna már hír lett volna. Nem kell mindenbe ufókat belemagyarázni
2011. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy egy repülő a felhő alatt/felett repült és ahogy villogott azt láttad ködnek?
2011. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És miért ne lehetett volna UFO?
2011. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudta azonositani UFO volt...Unidentified Flying Object (azonosítatlan repülő objektum/tárgy)
2011. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki akkora retardált,hogy aztmondja a másiknak,hogy hallucinált....istenem....inkább ne írjon az ilyen semmit...
2011. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt én is láttam !! :O
2011. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem nem mondasz hülyeséget én is egy ilyen láttam egy ködszerűséget amiből kijött sorban 3 db alien repcsi de mindegyik elött volt egy kib@szott nagy villanás olyan volt pont mint egy villámlás de nem az volt mert nem dörgött utánna és mindig egyhelyről (köd közepéről)jött és többen is láttuk arra gondoltunk hogy anyahajó volt :DD
2011. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!