Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez az égen?

Mi lehetett ez az égen?

Figyelt kérdés

Kb. egy héttel ezelőtt történt, a kutyás barátaimmal és a kutyákkal éppen az esti sétán voltunk. Egyszer csak észrevettünk az égen, egy narancssárga, gömb alakot, az "UFO-s" felvételekhez képest egy picit nagyobb volt. Elég gyors volt, és olyan volt mintha a föld felé közeledne. Én nagyon megijedtem, mert azt hittem hogy meteorit:S Imádkozni kezdtem magamban. Aztán megállt és elkezdett össze-vissza mozogni, majd hirtelen eltűnt. Nem villogott. Kizártuk a repülőt, helikopter, vadászgépet, mert nem volt hangja. Kizártuk a discofényt, műholdat, mert köze sem volt hozzájuk. Kizártuk a meteoritot, mert még mindig élünk:D

2 dologra jutottunk: vagy UFO vagy részeg repülős. Mivel az utóbbi csak vicc volt és lehetetlen, szerintem UFO volt, de kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is.

Utólag megjegyezném, eddig nem nagyon hittem az UFO-kban!


2011. márc. 31. 09:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Éppen lehetett az is. Kár,hogy nincs róla fénykép vagy videó felvétel.
2011. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tudom :( Csak hirtelen megijedtem, ajj de hülye vagyok, még telefon is volt nálam :@
2011. márc. 31. 09:47
 3/34 anonim ***** válasza:

sokkal valószínűbb, hogy van valami hétköznapi magyarázata , nem kell mindent az UFÓKNAK betudni.


Én is szeretném ha léteznének meg minden ... de most őszintén ? Látott már valaki valódi ufót? nem .


ez is kb csak ilyen legenda , meg tévhit meg mittudomén mi, mint a többi ilyen.

2011. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Ilyesmit már én is láttam, egy nagy piros fény ami nagyon gyorsan haladt az égen és túl nagy volt ahhoz hogy ne adjon ki hangot.
2011. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Én nem nagyon hiszek az ufókban. De ezt nem tudtam megmagyarázni.

Utolsó: ez sem adott ki hangot

2011. márc. 31. 10:56
 6/34 anonim ***** válasza:
37%
Az a Nap lehetett...
2011. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Este volt, és teljesen kizárt!!
2011. márc. 31. 11:21
 8/34 anonim ***** válasza:

Hu na most mondok valamit... Én is láttam egyszer ilyen narancssárgás dolgot, ami olyan furán mozgott és nem adott ki hangot sem..Aztán közelebb jött és kiderült, hogy egy ufo (egyébként csészealj alakja volt- tehát tényleg közel volt.) Csak lestem,hogy mi van.

Azt nem tudom, hogy te azt láttad-e lehet, vagy nem... Csak elmeséltem, hogy egyszer láttam narancssárgásan villogó gömböt és aztán kiderült, hogy egy csészealj.

De ha legközelebb látod fotózd le :) Én nem fotóztam le, mert 1.eszembe se jutott csak bambultam egyet még soha életemben nem láttam előtte ilyet úgyhogy gondoltam addig nézem ameddig lehet 2. meg amúgy sem jó annyira a telefonom kamerája. :) DE ha legközelebb ilyen történne akkor már a kezemben lesz a kamera. :D


/l.

2011. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 szilvo79 ***** válasza:
én ma éjjel láttam,1 óra körül!nálam fehér gömb volt.nagyon lassan mozgott,hang nélkül!na,én be vagyok szrva rendesen!!!!!
2011. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

ma 10:29

ufo=azonosítatlan repülő tárgy. És léteznek azonosítatlan repülőtárgyak.


Alias a kérdező egy UFO-t látott.


Mi régebben narancssárga lámpásokat eregettünk fel,lehet,hogy te is olyat láttál.


L/15

2011. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!