Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed 404-ről?

Mi a véleményed 404-ről?

Figyelt kérdés
Ki szereti 404et és ki nem? Kort is írjatok! Meg azt hogy ha nem szereted mért nem és ha szereted mért szereted!
2011. márc. 30. 11:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szeretem olvasni az írásait,nagyon okos és elgondolkodtató dolgokról ír. Sokan csak azért gúnyolják,mert annyira korlátoltak és szűk látókörüek,hogy nem képesek hinni az ilyesmiben.
2011. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 tetris ***** válasza:

404 egy nagyon sármos, jóképű pasas. Sportos testalkatú, udvarias, kedves. Otthon süt-főz-takarít, és szereti a brazil szappanoperákat. Már a doktori disszertációját is megírta, híres szakember. Anyukáját naponta felhívja telefonon. Szívesen adakozik a rászorulóknak. Befogadja a beteg állatokat.

khmmmm... szerintem....

2011. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

18:03

vagy egyszerűen nem álom világban élnek

2011. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan nincs semmi különösebb problémám vele, valóban érdekes és elgondolkodtatóak a válaszai amiket persze a többi emberrel ellentétben egész jónak hangzanak mert lehet bennük valami persze még neki sem lehet mindig mindenben igaza mert még ő sem tudhat mindent.Viszont én is egyetértek azzal az érvel hogy intelligens mert ez avval is megnyilvánul hogy például sosem szól le és legfőbbként sérteget másokat, ez mi ha nem tudatosabb gondolkodásra vall? 404-et nem szeretem de nem is utálom olyan semmilyen se vagyok vele szembe, ugyan úgy tiszteletben tartom az ő véleményeit(elveit) is mint ahogy bárki másét is. Kérdező ha nem haragszol meg kort nem írok mert úgy gondolom csak az érvek számítanak, nem a kor meghatározása.
2011. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!