Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed 404-ről?

Mi a véleményed 404-ről?

Figyelt kérdés
Ki szereti 404et és ki nem? Kort is írjatok! Meg azt hogy ha nem szereted mért nem és ha szereted mért szereted!
2011. márc. 30. 11:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egyáltalán nem hihetetlen hogy egy ember beszélget idegen lényekkel, csak nekünk laikus és rossz irányba szocializálódott embereknek akiket arra neveltek hogy ilyen nincs, nem fogadjuk el. Pedig igen is vannak különleges képességű emberek, én legalábbis tudom hogy vannak. Az hogy 404 hazudik vagy sem azt nem tudom mert ahogy az első válaszadó is mondta nem ismerem személyesen, de tény hogy különleges képességű emberek léteznek, még ha ritka számba is de léteznek. Gondolok itt a telepátiától kezdve a megérző képességig mindenre.


404ről annyit tudok mondani hogy itt a gyik-en soha senkit nem sértegetett senkit és nem alázott meg senkit nem úgy mint ti őt pl most is. Tegyük fel nektek van igazatok hazudik és egy mindenre képes pszihopata, de akkor is intelligensebb és kulturáltabb a viselkedése mint nektek így nehéz róla elképzelni hogy pszihopata.

Amikor valaki kérdést tesz fel ti mindjárt lehordjátok a sárga földig, lealázzátok, ki gúnyoljátok, csak azért mert UFO-t látott (holott ez a topik erről szól) ő meg nagyon szívesen segít a kérdezőnek és kulturáltan beszél vele. Így hát meg kérdőjelezném hogy ki is itt a pszihopata. Ezért úgy vélem nektek kéne róla mintát vennetek magatartás téren. Majd ha ez a topik egyszer olyan szinten lesz hogy kulturáltan lehet itt beszélgetni, akkor mondjatok rá egy rossz szót is, addig bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű.

-valaki-

2011. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15:17 jó lenne ha a többiek is így gondolkodnánk mint mit és még (sajnos) az a kevés ember
2011. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ki ez 404?
2011. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Tessék, itt vannak 404 követői:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1665..

gyerekek:D

2011. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést maga 404 tette fel!
2011. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
16:28 ennek a kérdésnek mi köze 404 hez nem értem :S
2011. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hallod max? 404 vagy :D jó tudni... :DDDDDDDDDDDD
2011. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

16:33

ő ijesztget itt a reptoidos baromságokkal, ami miatt ezek úgy aggódnak, hogy Orbánt is be kell avatni:D

2011. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 M@x ***** válasza:

Jaj, ne kombináljatok már, nem vagyok én 404! :)

Amúgy azt gondolom róla, hogy egy intelligens ember. Sokan közöttünk a trágár válaszaikkal ezt a szót nem érdemlik ki annyira. :)

Ezzel senkit sem akartam megbántani félreértés ne essék.

2011. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 M@x ***** válasza:

Ja, és még valami.

Szenthelyi Árpád mondja a Reptoid megszállás, nem 404. :)

2011. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!