Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményed 404-ről?

Mi a véleményed 404-ről?

Figyelt kérdés
Ki szereti 404et és ki nem? Kort is írjatok! Meg azt hogy ha nem szereted mért nem és ha szereted mért szereted!
2011. márc. 30. 11:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Nekem semmi bajom vele. Nem imádom de nem is utálom. Kedves és néha okos dolgokat mond. Szeretem olvasni az írásait. 404 ről nem tudok igazából véleményt mondani mivel nem ismerem személyesen. Ahhoz hogy valakiről véleményt mondj meg kéne ismerni és interneten keresztül nem lehet. 38/N
2011. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Furcsának tartom, mert hisz az UFO-kban.
2011. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

Itt eteti a népet a földönkívüli marhaságaival, azok meg isszák minden szavát. Nagyon okos??? Miért is? Mert magas szinten ír??? Várjunk, mit jelent a magas szint??? Csillagászati oktatófilmekből ellopott 1-2 értelmes összefüggő mondatot, azt 26féleképpen átfogalmazza, onnantól ő okos, intelligens, onnantól ő az isten.

Ha intelligens lenne, nem állítana különböző tényeket, amik pont az asztronómiai dolgok ellentettjei... Azt talál ki, amit akar... Minden normális ember, aki tudja, hogy nem létezik olyasmi, h valakit elvigyenek az ufo-k, az első olvasásra összecsukja az oldalt, vagy röhög egy jót, hogy milyen barmokat hord a föld a hátán...

2011. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%
Utolsonak igaza van teljes mertekben !
2011. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Utálom. Mert ku*vára szar!
2011. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Összefüggést vélek felfedezni a Lipótmező bezárása és 404 felbukkanása között.
2011. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Huron válasza:

Mi az a 404? Bocs, de ide keveredtem egy masik forumrol! :)

Sztem az 505 talan jobb!!!;/

2011. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak:

404 egy regisztrált felhasználó itt, GyK-n éa elsősorban ebben a témában ír válaszokat.


Szerintem 404 egy okos ember, aki rengeteget tud a földönkívüli civilizációkról. Véleményem szerint nincs mindenben igaza,de rengeteg témában elgondolkodtató és szerintem reális válaszokat ír. Én intelligensnek tartom őt.


12/L


Ági

2011. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Úgy vélem hogy vannak idegen élőlények de amiket 404 irogat az csak mind kitalált hülyeség.

ui: 12 évesen még én is sok hülyeséget elhittem:)

2011. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 BlackSword ***** válasza:

Már bocsi Ágika, de 404 sehol sem okos... Hallott valamit a filozófiáról, és valamit a geodéziáról... De köze sincs hozzá... Éppen karcolja a tudása a felszínt... Én tanultam mind filót, mint geót... Köze sincsen a valósághoz... Elhiheted nekem komolyan mondom, hogy az a tag csak kamuzik... És szerintem azon röhög, akik hisznek neki...

A Te korodban persze érthető, hogy könnyebb az ilyen összeszedett, egyszerűen megfogalmazott "szemléket" megérteni, de én egyetemistaként már átlátok rajta... De röhögni jót lehet rajta...

2011. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!