Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor hány dimenziós...

Most akkor hány dimenziós világban élünk pontosan?

Figyelt kérdés

egyből rávághatnánk 3D-be ,ami persze lehet hogy igaz

de egyesek azt vallják hogy az idővel kiegészülve 4D, csak azt nem igazán értem hogy mi a fene köze van a (x,y,z,+w) tengelynek mindehhez ,pedig einstein is így mondta a 4 dimenzió az idő??!! de miért azt nem értem


vagy ha a 4D úgy van ahogy mondom(vagy akik 4D-ben élnek) azok meg mondhatnák hogy 5D-be valójában mert az idő is odatartozik???


2011. márc. 28. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
előre szólok, hogy sokan fognak írni, de annak a nagy része alaptalan baromság. ha szerencséd van, jön vki, aki ért a fizikához és tényleg válaszolni tud a kérdésedre
2011. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem 4d s világban élünk. ahogy mondtad az elején. a 4. az idő

ha érted az angolt ez a videó elmagyarázza a 10-ig a dimenziókat.

http://www.youtube.com/watch?v=JkxieS-6WuA

(ez csak az első része a második is ott bújkál valahol)

2011. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:
Elméletileg több, mint 5... Gondolom a tér, ami az első három, az ismerős... A negyedik az idő, és az ötödik a hipertér, ahol az a legrövidebb görbe az egyenes...
2011. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

4 dimenzióban élünk, de az emberiség úgy véli hogy a harmadikban vagyunk, ez tévedés, úgy tudom hogy a levegőt nem számítják bele ami téves, és ezért is a negyedikben vagyunk,


ha minden igaz 2012 decemberében lépünk-be a 5 dimenzióba és sok dologra fény derül.

2011. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

...:) nem sokkal tudtam meg többet.


megnéztem a videót ,beszél angolul ,és értem is ,illetve egy csomó szót nem értek ,de nagyjából értem mit akar mondani..hm


Blacksword ezt ,hogyan érted hogy az 5 dimenzió a hipertér?

2011. márc. 30. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
diator:Te ugye tudod,hogy senki se veszi be a dumádat?
2011. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pont a héten beszélt a dimenziókról a fizika tanárom, aki nagyon belemerült az ilyen dolgokba és ő azt mondta, hogy igazából 11 dimenzió van, amiből 8-t lennénk képesek érzékelni, vagy vmi ilyesmi. a többit nem értettem mit mondott :D
2011. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

3D:Képhatás

4D:hang és képhatás

5D:idő hang és képhatás

5D-s világban.Azt hiszem.Bár ki nem tévedett még?

2011. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!